Skip to main content

Bendradarbiai kolegos klausė, kodėl jis kiekvieną savaitę kruopščiai valo savo vestuvinį žiedą. Tai, ką papasakojo vyras, juos tiesiog pribloškė

Šį rytą pertraukos darbe metu aš kaip ir kiekvieną savaitę sėdėjau ir valiau savo vestuvinį žiedą. Matote, aš dirbu labai purviną fizinį darbą, tad išsipurvinu ne tik odą, drabužius, tačiau ir savo vestuvinį žiedą, kurį visados nešioju. Aš žiedui valyti turiu net atskirą dantų šepetėlį, kuris puikiai pasiekia ir išvalo labiausiai užsikimšusius griovelius.

Reklama

Šiandien mano kolegos neištvėrė ir su nuostaba ir net juoku paklausė, kodėl aš tai reguliariai darau.

“Juk jis vėl greitai bus purvinas, kam tada jį valyti taip dažnai?” – klausė manes nesupratę kolegos. Taip, niekas gal ir nepastebės mano šviežiai nuvalyto žiedo ant rankos, kuris tikriausiai vėl tą pačią dieną taps purvinas. Tačiau tai matysiu aš pats.

“Tu juk sunkiai dirbantis vyras, niekam nerūpi, koks žiedas yra tau ant rankos” – sakė jie nežinodami, kad švarus žiedas rūpi būtent man. Valydamas savo meilės ir sąjungos su gyvenimo moterimi simbolį aš tarsi medituoju. Švarus žiedas man simbolizuoja švarią ir sveiką dviejų žmonių sąjungą. Kiekvieną kartą, kai valau savo žiedą, aš stengiuosi prisiminti mažus mūsų santuokos dalykus, tai, ką aš noriu padaryti dėl savo antros pusės.

Reklama

Ar aš visada prisimenu išklausyti po darbo grįžusią žmoną? Ar aš atsitraukiu nuo telefono visada, kai ji kalba su manimi? Aš prisimenu, kaip svarbu yra sukoncentruoti visą dėmesį į ją, kai ji nori išsipasakoti arba pasikalbėti apie ką nors rimto ar nerimto. Man svarbu parodyti jai, kad ji man labai rūpi. Mano žiedas man primena, kaip svarbu būti šalia jos visu 100 procentų.

Reklama

Net kai gulime lovoje ir žiūrime mėgstamą serialą, aš stengiuosi pakasyti jai nugarą arba paglostyti jos plaukus taip, kad ji pajustų – ji yra mano visatos centras. Aš per šią trumpą valymo ceremoniją pagalvoju, kad reikia pakeliui namo iš darbo sustoti ir nupirkti žmonai jos mėgiamų traškučių arba saldainių.

Tai neturi būti kažkas ekstravagantiško – juk net jos mėgstamas saldainis parodys, kad aš apie ją pagalvojau keliaudamas namo. Žmonės nustoja mylėti vienas kitą ir išsiskiria ne per vieną dieną. Skyrybos tai procesas, iki kurio du žmonės eina ilgai ir lėtai, apleidę vienas kitą ir vienas kito jausmus. Taip nutinka, kai vienas dėl kito nustojame daryti mažus dalykus. Maži dalykai yra labai svarbūs šiame gyvenime, tad taip, kolegos, aš ir toliau valysiu savo vestuvinį žiedą.

Reklama