Skip to main content

Berniukas internetu stebėjo kito paauglio pasivažinėjimą keturračiu. Tai, ką išgirdo paauglys kitame ekrano gale, privertė jį kviesti pagalbą

Šiandien tikriausiai visus tėvus veda iš kantrybės jaunimo priklausomybė nuo telefonų ir interneto. Tiesa yra ta, kad iš tiesų net prieš 10 metų vaikai ir jaunuoliai praleisdavo kur kas mažiau laiko prie ekranų. Dabar vaikai ir mokosi, ir pramogauja virtualioje erdvėje.

Reklama

Kad ir kaip tai atrodytų nenaudinga, kartais vaikai gali išgelbėti vienas kitam gyvybę, būnant visiškai kituose šalies galuose. Caden Cotnoir jau kurį laiką sekė vieno berniuko paskyrą, kurioje jis dalindavosi akimirkomis iš savo kasdienio gyvenimo TikTok platformoje.

Tą lemtingą dieną Caden stebėjo, kaip jo bendraamžis Jarrett važinėja miškingoje vietovėje savo keturračiu. Apie tokią transporto priemonę svajoja kone kiekvienas paauglys, tačiau mažai kas įsivaizduoja, kokie pavojai gali nutikti kelyje.

Reklama

Caden žiūrėjo tiesioginę transliaciją, kurioje Jarrett buvo pritvirtinęs kamerą prie keturračio, tad pats laisvai vairavo transporto priemonę. Netrukus ekrane buvo matyti, kad berniuko keturratis apsivertė, o jo telefonas nukrito už poros metrų. Caden išgirdo, kad Jarrett aimanuoja ir akivaizdžiai negali pajudėti.

Reklama

Paaiškėjo, kad vairuotojas buvo prispaustas sunkaus keturračio ir negalėjo ištrūkti. Staiga Caden išgirdo bendraamžį diktuojant skaičius bet kam, kas stebi jo transliaciją, tikėdamasis sulaukti pagalbos. Caden buvo pirmasis, surinkęs berniuko pasakytą telefono numerį.

Tai buvo jo senelių kontaktas, tad žinią apie nelaimę gavusi šeima netrukus surado sužeistą paauglį. Jarrett praleido po keturračiu apie 20 minučių, tačiau galiausiai ištrūkęs jis apsiėjo tik su apibrozdinimais ir mėlynėmis. Jei paauglys nebūtų sulaukęs pagalbos laiku, ilgainiui jis būtų uždusęs nuo jį užspaudusios sunkios transporto priemonės.

Reklama

Visa jaunuolio šeima buvo labai dėkinga Caden, kuris net būdamas už 800 mylių nuo Jarrett sugebėjo jam suteikti pagalbą. Dabar Caden ir Jarrett sieja artima draugystė, o ateityje du paaugliai planuoja susitikti ir asmeniškai. Berniukus sieja daug bendrų pomėgių – žvejyba, medžioklė ir be abejonės keturračiai.

Reklama

Tipiniai paaugliai, kurie nepažinojo vienas kito, dabar bendrauja tiesiogiai ir be perstojo.

Nors šis įvykis yra ir labai išimtinis, ši istorija vis vien parodo, kad technologijos vaikus ne tik sugadina, bet ir suteikia šansą išgelbėti kam nors gyvybę.

Reklama