Skip to main content

Detektyvas savanoriavo sporto salėje, kurioje lankėsi vaikai iš vargingų šeimų. Kartą nesulaukęs savo mokinių jis sužinojo liūdną tiesą, kuri pakeitė jo gyvenimą

48-erių detektyvas, veteranas ir buvęs policijos pareigūnas Jack Mook visą savo gyvenimą praleido savo profesinei veiklai. Galbūt dėl to jis niekada nevedė ir nesusilaukė vaikų. Tačiau jis niekada nesiskundė viengungio gyvenimu.

Reklama

Jis mėgo atsiduoti visoms savo veikloms, įskaitant ir savanoriavimą viename jo draugo bokso klube. Jack visada rinkosi boksą savo fizinei formai palaikyti, todėl patyręs vyras tapo vienu iš trenerių, kurie užsiėmė į klubą ateinančių vaikų lavinimu.

Tačiau šis sporto klubas buvo ypatingas, nes jame buvo suteiktos visos galimybės sportuoti vaikams iš pačių vargingiausių šeimų. Jack pastoviais mokiniais tapo du broliai Josh ir Jessee. Jack visada užjautė sunkumų gyvenime talžomus vaikus. “Vaikai turi būti vaikais, o ne išgyvenimo specialistais” – sakė vyras.

Reklama

Josh ir Jesse metų metais blaškėsi per įvairių globėjų namus, niekada negavę paprasčiausio pastovumo ir meilės. Tačiau du paaugliai pamiršdavo visas savo bėdas vos įžengus į sporto salę. Vieną dieną broliams nustojus pasirodyti sporto salėje, Jack sunerimo. Tai buvo jiems nebūdinga, tačiau vyras tikėjosi pamatyti juos kitą dieną.

Reklama

Taip praėjo trys savaitės, po kurių Jack nusprendė išsiaiškinti, kas nutiko. Detektyvas pasinaudojo savo turimais ryšiais ir sužinojo daugiau informacijos apie berniukų buvimo vietą ir jų situaciją. Jis sužinojo, kad du broliai buvo įtraukti į globos sistemą po to, kai jų narkomanams tėvams buvo atimtos visos teisės.

Jis taip pat sužinojo, kad nuo pat pirmos dienos sistemoje jie neturėjo normalių namų, kuriuose jie jaustųsi saugūs ir reikalingi. Staiga rūstaus ir rimto vyro veide pasirodė ašaros ir jis suprato, kad jo pareiga padėti šiems broliams. Jis kitų specialistų ir pačių berniukų pagalba gavo teisę į jų globą.

Reklama

Tai buvo nepaprastai laimingas etapas brolių gyvenime, nes jie pirmą kartą pajuto, kad kažkam rūpi. Be to, Jack įrodė apie savo ketinimus būti šalia brolių ir pačia dosniausia forma – po metų jis juos oficialiai įsivaikino.

Reklama

Štai taip vieno užkietėjusio darboholiko viengungio gerumo dėka, pasikeitė ne tik dviejų berniukų gyvenimai, bet ir paties Jack kasdienybė. Vos per vieną dieną nuo sprendimo priėmimo jam teko išmokti būti tėvu dviems paaugliams, tačiau jam sekėsi puikiai.

Jų istorija turėjo didelį atgarsį žiniasklaidoje, kuris vyrui pritraukė nemažai moteriškos lyties gerbėjų. Viena iš jų buvo vieniša 3 vaikų mama vardu Mary, kuri pamačiusi vyrą vietiniame bare nusprendė jį pakalbinti. Žodis po žodžio, pasimatymas po pasimatymo – taip gimė nauja pora, sujungusi į vieną šeimą dar daugiau žmonių.

Po metų draugystės Mary ir Jack apsimainė santuokos įžadais ir taip sukūrė dar didesnę, jau net 7 asmenų šeimą. Niekas negalėjo ir pagalvoti, kokia bus šios istorijos baigtis, net pats Jack. Bet jis tiki, kad viskas įvyko ne veltui.

Išgelbėdamas du brolius nuo sunkaus gyvenimo globos sistemoje jis visai nenorėdamas to išgelbėjo patį save. Dabar Jack yra laimingai vedęs vyras, turintis net 5 vaikus. Nors jis niekada apie tai net nebuvo pasvajojęs, jis pripažįsta, kad viengungio gyvenimo lengvumas niekada neprilygs tam pilnatvės jausmui didelės šeimos apsuptyje.

Reklama