Skip to main content

Du broliukai, gimę su deformacijomis, buvo išmesti batų dėžėje likimo valiai. Tačiau praėjus 15 metų apie juos žino visas pasaulis, nes taip jie gyvena šiandien

Broliai Emmanuel ir Ahmed Kelly gimė tikrai ne pačioje geriausioje aplinkoje. Irakas buvo ta šalis, kurioje vykstantys karo veiksmai labiausiai atsiliepė vaikams arba dar negimusiems vaisiams. Po Persijos įlankos karo Irake į neramumų krečiamą aplinką gimė labai daug deformuotų ir neišsivysčiusių kūdikių.

Reklama

Karo dulkėse skęstančiame Irake jauna mergina susilaukė dviejų berniukų, kurie abu turėjo galūnių deformacijas. Manoma, kad abu broliukai gimė be rankų ir kojų galūnių, nes tuo metu Bagdade jų nėščia mama turėjo sąlytį su toksinėmis dujomis, naudotomis karo veiksmuose.

Emmanuel ir Ahmed buvo palikti batų dėžėje, o juos į našlaičių prieglaudą perdavė juos radę kariai. Prieglaudoje jie pragyveno 5 metus, tačiau netrukus jų laukė visiškai naujas gyvenimas. Į prieglaudą atvyko viena filantropė iš Australijos vardu Moira Kelly.

Reklama

Moteris visą gyvenimą praleido suteikiant humanitarinę pagalbą įvairiose vargo, karo ir sunkumų nustekentose šalyse, ji dirbo net su Motina Terese Kalkutoje. Moira išgelbėjo nuo sunkumų daugybę vaikų, juos perveždama į Australiją ir suteikdama jiems galimybę gauti reikalingus gydymus. Ji negalėjo apeiti ir brolių Emmanuel ir Ahmed.

Reklama

Moira tapo jų globėja ir atsivežė juos į Australiją, kur jiems greit buvo atliktos reikiamos korekcinės operacijos. Tarp berniukų ir moters užgimė labai stiprus ryšys, todėl netrukus jie tapo oficialia šeima. Broliai augo be galo mylinčioje ir nuostabioje šeimoje.

Jų mama buvo didžiausias jų pavyzdys, todėl vaikinai užaugo visiškai nepriklausomi, pasitikintys savimi ir talentingi. Tačiau pasaulis apie juos nieko nežinojo, kol Emmanuel nutarė sudalyvauti Australijos “X faktoriuje”. Vaikino balsas sužavėjo milijonus žiūrovų ne ką mažiau, nei jo gyvenimo istorija.

Reklama

Staiga jis tapo žinomu visame pasaulyje ir net sudainavo dainą su grupe “Coldplay”, kurie pasikvietė Emmanuel kartu su jais užbaigti vieną didžiausių koncertų su 70 000 žiūrovų. Dabar vaikinas turi sėkmingą muzikinę karjerą ir yra vienas didžiausių užsispyrimo pavyzdžių visiems neįgaliems žmonėms.

Reklama

Brolis Ahmed tikrai nesislepia po brolio šlovės šešėliu ir turi savo kelią, kuriuo įkvepia taip pat milijonus žmonių. Nuo vaikystės Ahmed labai pamėgo plaukimą ir atrado savyje talentą šiam sportui. Vaikinas tapo profesionaliu plaukiku ir net dalyvavo Parolimpinėse žaidynėse.

Nors ši istorija yra apie du įkvepiančius vaikinus, kurie sugebėjo savo gyvenime pasiekti labai daug, pagrindinė super herojė čia yra jų mama.  Būtent jos dėka šie vyrukai aplamai turėjo šansą išgyventi ir tapti kažkuo.

Tik jos dėka jie gavo pačias geriausias galimybes progresui, o tai yra pati didžiausia dovana ne tik jiems, bet ir visam pasauliui. Moira Kelly ir toliau globoja ir rūpinasi labiausiai sergančiais vaikais iš viso pasaulio. Ji dar įsivaikino net keletą vaikų ir toliau pildo savo humanitarinę misiją. Ji yra tikrų tikriausias žmogiškumo, besąlygiškos meilės ir atjautos pavyzdys pasauliui.

Jautri Emmanuel atranka į muzikinį šou (anglų kalba):

Reklama