Skip to main content

Futbolo rungtynėse nufilmuotas rūkantis berniukas sukėlė tikrą audrą, tačiau paaiškėjusi tiesa visus nustebino

2019-ųjų rugsėjį Turkijoje įvyko draugiškos Bursaspor ir Fenerbahce komandų rungtynės, kurių metu buvo siekiama surinkti lėšų labdarai. Labdaros fondai, kurie buvo remiami rungtynių metu, užsiima pagalba vėžiu sergantiems vaikams bei mažyliams su autizmu bei Dauno sindromu.

Reklama

Toks gerų tikslų vedamas sporto renginys pritraukė daug fanų ir žiūrovų, tarp kurių buvo labai daug vaikų. Nenuostabu, kad kameros žiūrovų tribūnose vis nufilmuodavo sirgalius su vaikais, tad vienas netyčia užfiksuotas vaizdas sukėlė tikrą audrą internete. Vaizdelyje matoma, kaip sėdintys du ne vyresni nei 10 metų berniukai sėdi šalia vienas kito apsivilkę vienos iš komandų simbolika. Tačiau skandalą šalyje sukėlė tai, kad vienas iš jų su pasimėgavimu rūkė cigaretę.

Rūkymas yra labai kenksmingas suaugusiems, o vaikams jis yra ypatingai pavojingas. Be to, beveik visame pasaulyje nepilnamečiams rūkyti yra aplamai draudžiama, tad nenuostabu, kad reakcijos į tokį vaizdelį buvo karštos.

Reklama

Tačiau štai šioje vietoje įvyko vienas didžiausių kuriozų – rūkantis berniukas iš tikrųjų yra 36-erių vyras, stadione apsilankęs su savo sūnumi. Paaiškėjusia tiesa buvo sunku patikėti, nes vaizdo kamerų įrašas buvo toks įtikinamas.

Reklama

Pasirodo, kartais atrodyti jaunatviškai nėra jau taip gerai, ypač kai taip lengvai gali atkreipti aplinkinių dėmesį. Tačiau nuo problemų vyras vis vien neišsisuks, nors ir yra to amžiaus, kai gali nieko nevaržomas rūkyti, kiek nori. Turkijoje galioja įstatymai, draudžiantys rūkyti viešosiose vietose, tarp kurių yra ir sporto stadionai.

Reklama