Skip to main content

Įsimylėjusi porelė vakarienės su šeima metu neteko žado, kai iš abiejų vaikystės nuotraukų išaiškėjo paslaptis, kuri niekam nežinant siejo juos du dešimtmečius

2011-aisiais Heidi Parker ir Ed Savitt susipažino universitete, kuriame tais metais jie tapo pirmakursiais. Pirmą kartą Ed pakalbino Heidi su labai neoriginaliu klausimu apie tai, kaip naudotis bendro naudojimo skalbimo mašinomis.

Reklama

Jaunas vaikinas pritraukė merginos dėmesį ir netrukus jie pradėjo susitikinėti. Jų ryšys užgimė akimirksniu, tad jų draugams buvo nenuostabu matyti juos visada kartu. Per sekančius 4 studijų metus jų jausmai išaugo į brandžią ir tvirtą meilę, kurią jie panoro įteisinti santuokos saitais.

Sužadėtinių pora suorganizavo didelę šeimos vakarienę, kurios metu jie norėjo pasidalinti geromis žiniomis. Vakarienės metu poros mamos neišvengiamai pradėjo kalbėti apie savo atžalų vaikystę ir jos prisiminimus.

Reklama

Heidi mama Kay pradėjo pasakoti, kaip vaikystėje Heidi patiko buriuoti, ypač kai jie atostogavo Turkijoje. Ten ji susipažino su kitu berniuku iš Didžiosios Britanijos, su kuriuo šešiametė buvo labai susidraugavusi ir net laikė už rankos.

Reklama

Ed mama Fiona apstulbo, nes būsimoji svočia išsitraukė atostogų nuotraukas, kurias jie padarė tų atostogų Turkijoje metu. Šalia šešiametės Heidi stovėjo ne kas kitas, bet jos sūnus Ed! Tai buvo nerealus atsitiktinumas, nes abi šeimos gyveno skirtinguose Anglijos miestuose ir viename kurorte 1997-aisiais jie atsidūrė visiškai netyčia.

Galima tik įsivaizduoti, kaip visa didelė užstalė nutilo suvokę, kas ką tik nutiko. Ed ir Heidi staiga suvokė, kad jie susipažino ne universitete, o kur kas anksčiau vaikystėje. Tai buvo toks keistas ir unikalus sutapimas, kuris įrodė jaunai porai, kad jiems yra lemta būti kartu.

Reklama

Netrukus Ed ir Heidi atšoko nuostabias vestuves, į kurias buvo atsuktos visos šalies akys. Jaunavedžių istorija buvo tokia unikali dėl jų užmirštos pažinties vaikystėje, kad apie juos rašė didžiausi šalies dienraščiai. Dabar abi giminės reguliariai keliauja kartu atostogų simboliškai atsimindami vaikų užgimusią meilę vienų tokių atostogų metu.

Reklama

Ši pora tapo vienu iš pavyzdžių, kai likimas vienas kitam skirtą žmogų atsiunčia dar anksti gyvenime. Įdomu, jei ne tas šeimos pokalbis apie senas atostogas, ar ši pora iš vis kada nors sužinotų juos siejančią paslaptį? Kaip bebūtų, tai buvo nuostabi istorija, ypač visiems vestuvių svečiams!

 

Reklama