Skip to main content

Jauna medikė nusprendė įsivaikinti mažylę, kurią ji prižiūrėjo ligoninėje, tačiau kolegos jai atskleidė paslaptį, kuri apvertė medikės planus aukštyn kojomis

Į darbą kasdien einanti medicinos sesuo Jess Hamm niekada nežino, kas jos laukia. Nors 30-metė yra tikra profesionalė ir įveikia visus darbe patiriamus išbandymus, kartais situacijos tikrai būna skaudžiai spaudžiančios širdį.

Reklama

Pediatrijos intensyvios slaugos skyriuje Jess rūpinosi jau daugybe įvairias traumas patyrusių bei ligotų vaikų. Tačiau vieną dieną jos širdis dužo į šipulius, pamačius metukų ir 2 mėnesių amžiaus mergaitę, kuri svėrė vos 5 kilogramus. Buvo akivaizdu, kad vaikas buvo nusilpęs, neprižiūrėtas ir skriaustas.

Mažylė vardu Delilah į ligoninę buvo paguldyta dėl kaukolės skilimo. Jess dar niekada nebuvo mačiusi tokio nuskriausto mažo vaiko, todėl jos širdis tiesiog plyšo, o akis plūdo ašaros. Vieniša mergina taip pat planavo kada nors įsivaikinti, tik negalvojo, kad tai vyks kada nors greitoje ateityje.

Reklama

Tačiau Delilah pavergė jos širdį iš karto, tad sužinojus, kad mažylės tėvams visos teisės į vaiko priežiūrą buvo atimtos, ji pati pirma pasiprašė įvaikinimo tarnybų būti įrašyta į galimų būsimų tėvų sąrašą. Tačiau tada netikėtai ji sužinojo, kad toje pačioje ligoninėje, tik kitame skyriuje, guli Delilah dvynė sesuo.

Reklama

Mažylė Caroline taip pat buvo labai neprižiūrėta, per mažo svorio, tad ji patyrė ne ką mažiau sunkumų, nei Delilah, kurią Jess panoro įsivaikinti. Vieniša mergina tikrai nesitikėjo, kad taip susiklostys jos gyvenimas, tačiau ji neatsisakė minties įsivaikinti ir pasiryžo mylėti ir rūpintis abejomis sesutėmis.

Nors buvo visiškai neaišku, ar mergaičių raida ir sveikata bus normali po patirtų kankinimų, Jess buvo pasiryžusi viskam. Ji norėjo jas mylėti net jei jos būtų neįgalios. Jos pasiryžimu žavėjosi ne tik kolegos, tačiau ir vaikų teisių specialistai, kurie įprastai turi sunkumų ieškant naujų tėvų daugiau nei 1 vaikui. 

Reklama

Galiausiai medicinos sesuo atitiko visus reikalingus kriterijus ir gavo leidimą oficialiai įsivaikinti mažyles. Jess pripažįsta, kad dar niekada gyvenime ji nesijautė labiau laiminga. Dabar jau dviejų metukų mergaitės visiškai nepanašios į tas, kurias pirmą kartą pamatė Jess.

Reklama

Dvynės yra judrios, aktyvios ir mėgstančios parodyti savo unikalius charakterius. Jess tikisi, kad jos pavyzdžiu paseks ir daugiau žmonių, nes šiuo metu vaikų, laukiančių galimybės augti naujoje šeimoje, laukia šimtai tūkstančių.  Tokie žmonės kaip Jess nusipelno didžiausios pagarbos už savo atsidavimą kitiems!

Reklama