Skip to main content

Kaimynai užsipuolė šeimą, kurie vasarį vis dar nenuėmė kalėdinių dekoracijų. Tačiau atsiskleidė paslaptis, kuri užčiaupė visus nepasitenkinusius

Yra žmonių, kurie yra apsėsti ne tik savo namo ir kiemo geros išvaizdos palaikymu, tačiau ir lenda į kitų gyvenimus norint kad visa gatvė atrodytų idealiai. Ši problema ypač gaji JAV, kur žmonės jaučia turint teisę aiškinti savo kaimynams, kaip jų namai turi atrodyti.

Reklama

Viena šeima iš Long Ailendo, Niujorko gavo ne visai malonų laišką akivaizdžiai iš kaimynų, kuriems nepatinka kasdien pravažiuoti šalia jų namų. “Nusiimkite pagaliau kalėdines dekoracijas. Jau Valentino diena!!!!!” – akivaizdžiai piktu tonu kažkas anonimiškai kreipėsi į Sara Pascucci šeimą.

Tačiau Sara turėjo ypatingą priežastį, kodėl jos kalėdinės lempučių girliandos vis dar kabo ilgai praėjus visoms Kalėdinėms šventėms. Ji nusprendė pasisakyti viešai savo Facebook profilyje, norėdama tuo pačiu ir parodyti žmonėms, kad kištis į svetimus reikalus kartais yra labai netaktiška.

Reklama

Sara papasakojo, kad praeitų metų šventės buvo visiškai kitokios, nei per visą jų gyvenimą. Jos buvo tiesiog košmariškos, nes net du jos šeimos nariai susirgo koronavirusu gruodžio 24 dieną. Moters tėvas ir teta susirgo labai sunkiai ir po poros savaičių kovos už savo gyvybę jie netikėtai mirė vienas po kito. Sara šeima buvo visiškai sugniuždyta ir gedėjo netekus dviejų mylimų šeimos narių.

Reklama

Visas Kalėdinės dekoracijas ant jos namų sudėjo dar prieš Kalėdas jos velionis tėtis, kurio ji dabar nepaprastai ilgisi. Tos žybsinčios lemputės vis dar primena jos tėvo buvimą šalia, todėl padeda susitvarkyti su sunkiais ir liūdnais jausmais, kuriuos dabar išgyvena ši šeima.

Moteris norėjo parodyti, kad labai lengva kritikuoti kažką žiūrit iš šono. Lengva pasakyti kažką apie svetimus namus, kai visiškai nežinai, kas dedasi tų namų viduje. Sara atsiprašė visų, kuriems nepatinka ir trukdo jos kalėdinės dekoracijos, vis dar puošiančios jos namus, tačiau ji pasilieka sau teisę nusiimti jas kada ji pati tam bus pasiruošusi.

Reklama

Ši istorija yra puikus priminimas neskubėti teisti ir kritikuoti žmonių, kai nežinome, kas dedasi jų viduje. Laimei Sara sulaukė didelio bendruomenės palaikymo ir pagalbos. Jos šeimai dabar tenka ne tik psichologinė dalia susitaikyti su netektimi, bet ir didžiulis kalnas išlaidų, susijusių su netikėtomis net dviejų žmonių laidotuvių išlaidomis.

Reklama

Sara nesiekė susilaukti gailesčio ir pagalbos savo žinute, kuri buvo iš esmės skirta žmonėms parodyti, kaip daryti nevertėtų. Geriausias buvo jos kitų kaimynų atsakas į anoniminį laiškelį – net keliolika namų jos gatvėje nusprendė vėl padabinti savo namus kalėdinėmis dekoracijomis tam, kad parodytų palaikymą ir solidarumą.

Moteris išreiškė nuoširdžiausią dėkingumą visiems, kurie padeda jai ir jos šeimai šią sunkią akimirką. Žiūrint iš kitos pusės, Sara yra dėkinga už tą piktą anoniminį laiškelį – jo dėka ji sulaukė didelės meilės ir šilumos iš tūkstančių žmonių, kurie jai padeda judėti toliau. 

Žinių reportažas apie šeimą anglų kalba:

Reklama