Skip to main content

Kaip gyvena žemaūgių šeima – kultūristė mama, tėtis ir jų vaikai

Visai šiai 4 asmenų šeimai diagnozuota genetinė liga – nykštukizmas. Juos lydi įvairios genetinės anomalijos, turinčios įtakos stuburui, kvėpavimo ir kraujotakos sistemoms, tačiau tai netrukdo jiems džiaugtis gyvenimu.

Reklama

Kai Cullen Adams ištekėjo vos už 10 cm aukštesnio vyro Charlio, pora sulaukė daug dėmesio iš viso pasaulio. Dar 2013-aisiais jiedu sugalvojo susikurti paskyrą instagrame, kurioje dažnai publikavo nuotraukas, norėdami pademonstruoti visuomenei, jog gyvena pilnavertį gyvenimą ir nykštukizmas neriboja galimybių jaustis laimingiems.

Nepaisant ir neigiamų reakciją, pora ir toliau kasdien skelbė nuotraukas su įprastu šeimos gyvenimu – nuo įvairiausių kelionių ir ekskursijų, pietų išvykose su vaikais, pasivaikščiojimų, iki treniruočių sporto salėje. Jų tikslas buvo parodyti visuomenei, kad nors ir vizualiai atrodo kitokie, tačiau niekuo nesiskiria nuo kitų jaunų šeimų ir džiaugiasi gyvenimu.

Reklama

Pora pasakojo kaip norėjo antro vaiko, tačiau bijojo rizikos dėl komplikacijų, kadangi papildomas vaikas galėtų sukelti didesnių kvėpavimo problemų mamai, taip pat yra ir mirties rizika. Tačiau, šeima jautėsi tam pasiryžę ir labai norėjo, tad negalėjo nerizikuoti. Žinoma, vaikai paveldėjo tėvų ligas, tačiau jie įsitikinę, kad tai nesutrukdys jiems taip pat gyventi pilnaverčio gyvenimo.

Reklama

Moteris turi savo verslą. yra puikios formos, daug laiko praleidžia sporto salėje, užsiima sunkiąja atletika.  Ji nenustojo sportuoti net ir būdama nėščia. Vyras taip pat dirba gerai apmokomą darbą. Pora nuolat į viską žiūri pozityviai ir stengiasi gyventi taip, kad nebūtų kuo gailėtis.

Reklama