Skip to main content

Kurčiasis siuntų išvežiotojas susidraugavo su mergaite, kurios mamai pristatydavo siuntas. Tada mergaitė nustebino naują draugą nuostabiu būdu

Nuostabu yra pagalvoti, kiek daug galima išmokti iš nuoširdžių ir dar gyvenimo bei suaugusiųjų nepaveiktų vaikų. Pasaulyje egzistuoja milijonai pavyzdžių, kaip maži vaikai neskirsto nieko nei pagal odos spalvą, nei pagal kitus parametrus. Šių dalykų žmogus išmoksta suaugęs, o įgimtoje “žmogaus programoje” tokia atskirtis neegzistuoja.

Reklama

8-metė Tallulah iš Jungtinės Karalystės įkvėpė tūkstančius internautų po to, kai jos mama pasidalino jautria žinute. Prasidėjus karantinui, daugelis žmonių aktyviau apsipirkinėjo internetu, tad siuntų išvežiotojai tapo tais žmonėmis, kuriuos matome dažniau nei paštininkus.

Tallulah mama Amy Roberts pastebėjo, kad jos dukra labai mėgsta pabendrauti su siuntų išvežiotojais, ypač šiuo metu, kai jos bendravimas su draugais yra smarkiai apribotas. Vienas iš siuntas pristatančių žmonių buvo Tim Joseph, tačiau su juo mergaitė negalėjo pilnai komunikuoti, nes vyras yra kurčiasis.

Reklama

Mergaitės mokykloje vaikai buvo išmokyti šiek tiek gestų kalbos, tačiau mergaitė apsiėmė išmokti daugiau gestų šio karantino metu. Amy buvo sujaudinta to, kad jos dukrai buvo taip svarbu ir taip įdomu pabendrauti su kurčiuoju draugu, kad ji savo noru apsiėmė išmokti gestų kalbą.

Reklama

Mergaitė suprato tai, kokia atskirtis egzistuoja tarp kurčiųjų ir girdinčiųjų. Ji greitai suprato, kiek nedaug tereikia pastangų iš jos pačios pusės tam, kad pasisveikinti su vyru jam suprantama kalba ir praskaidrinti jam dieną maloniu pokalbiu. Ji labai greitai išmoko pagrindinius ženklus ir gestus ir netrukus ji galėjo pasisveikinti, paklausti, kaip jam sekasi ir palinkėti gražios dienos.

Vyras buvo labai sujaudintas tokio mergaitės užsispyrimo ir pagyrė ją už puikiai parodytus gestus. Amy pasidalino šiltu trumpu pokalbiu ir Tim šypsena po jo internete, o jos video sulaukė didelio palaikymo ir pagyrų. Vaizdo įrašas peržiūrėtas buvo net 20 milijonų kartų, o su mergaite pasikalbėti panoro net JAV žiniasklaida.

Reklama

Nemažai žmonių apėmė nuostaba, kad vaikai šiais laikais patys pasiryžta išmokti to, kas iš jų nereikalaujama. Visi pagyrė mergaitės smalsumą ir norą bendrauti su tais, su kuriais tai daryti yra sudėtingiau.

Reklama

Ji paskatino ir kitus žmones panaudoti karantino laiką naudingai išmokti bent keletą pagrindinių gestų kalbos ženklų. Tokiu būdu atskirtis tarp žmonių su skirtingais sugebėjimais sumažėtų.

Reklama