Skip to main content

Legendinį dainininką Seal atpažįsta visas pasaulis, tačiau mažai kas žino, kaip atsirado jo išskirtinis išvaizdos bruožas – randai ant veido

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Seal yra žinomas kone visiems pasaulyje. išgarsėjęs pirmą kartą kai jam buvo jau 27-eri, šiam dainininkui iki šiol nebuvo lygių. Unikalaus ir charizmatiško balso savininkas ne visada mėgavosi gyvenimo sėkme.

Reklama

Seal gimė problematiškoje šeimoje, o savo vaikystę ir jaunystę jis praleido globos sistemoje. Įprastai muzikos žvaigždės pradeda savo karjeras labai anksti, tačiau Seal jaunystėje buvo įprastas jaunuolis, bandantis sudurti galą su galu.

Nors visi jo artimieji žinojo apie neįtikėtiną vaikino talentą, jis neturėjo didelio palaikymo siekiant savo sėkmės. Galima sakyti, kad dainininkas tapo tuo, kas jis yra, tik savo didelių pastangų dėka. Tačiau pagaliau sulaukęs pripažinimo, jis kilo tik aukštyn karjeros laiptais.

Reklama

Vėliau daug kas aptarinėjo jo santuoką su pasauliniu supermodeliu Heidi Klum. Su šia moterimi Seal susilaukė 4 vaikų. Nors visi patyrė šoką, kai pora išsiskyrė, Seal ir Heidi palaiko nuostabius santykius iki šiol. Tačiau lygiai taip pat, kaip ir jo karjeros pradžioje, taip ir dabar, visi negali neatkreipti dėmesio į vyro išskirtinį bruožą – randus ant veido.

Reklama

Juos Seal laiko savo išskirtinumu, jais didžiuojasi ir žino, kad tie randai simbolizuoja visą kelią, kurį jam teko įveikti. Vyras niekada nelaikė paslaptyje to, iš kur tie randai. Tačiau iki šiol yra daugybė žmonių, praleidusių šį faktą iš vyro gyvenimo.

Kai jam buvo 21-eri, Seal buvo diagnozuota vilkligė. Jis sirgo ta ligos forma, kuri paveikia jo veido audinius. Kita vilkligės atmaina yra viso organizmo autoimuninė liga, kuri ypatingai sunkiai paveikia visų vidaus organų veiklą.

Reklama

Nors vilkligė dažniausiai puola moteris, Seal buvo vienas tų, kurie patenka į mažą procentą tų vyrų, kuriems irgi ji buvo diagnozuota. Kurį laiką jaunystėje Seal gėdijosi savo gilių randų veide, tačiau dabar jie tapo neatskiriamu dainininko įvaizdžio akcentu.

Reklama

Dabar jis didžiuojasi tuo, kad kadaise jį labai traumavę išvaizdos trūkumai tapo jo privalumu, nes jis yra dabar dar labiau atpažįstamas. Įveikęs ligą Seal dar ilgą laiką kovojo su kitomis psichologinėmis problemomis, tačiau dabar jis padeda tą daryti jaunesniems kolegoms.

Milijonai žmonių žavisi atlikėjo atvirumu ir tuo, kad jis savo trūkumus priėmė ir pavertė savo privalumais. Vienas garsiausių šio dainininko hitų – „Kiss from a rose”

 

 

Reklama