Skip to main content

Ligoninės kavinės darbuotoja pradėjo pastoviai dirbti viršvalandžius ir taupė pinigus. Visi nustebo dėl to, kokiu tikslu ji tai daro

Tikrai retas iš mūsų, kuris dirba net ir mėgstamiausią darbą, yra užsidegęs noru savanoriškai dirbti viršvalandžius ilgą laiką. Visiems pasirodė keista, kodėl vienos ligoninės kavinės darbuotoja vardu Jessie Tendayi paprašė suteikti jai kuo daugiau viršvalandžių jos pamainų metu.

Reklama

Jos bendradarbiai manė, kad moteris susidūrė su finansiniais sunkumais, galbūt šeimoje yra finansinių ar sveikatos problemų, kurioms padengti reikia pinigų. Tačiau niekas nė nesitikėjo kad iš Zimbabvės kilusi moteris turi visiškai su ja nesusijusį tikslą, kuriam ji taupo visus papildomus uždirbtus pinigus. Jessie su vyru iš Zimbabvės į Čikagą persikraustė bene prieš du dešimtmečius, tačiau nepaisant didelių pastangų, savo vaikų jie niekados nesusilaukė.

Jessie labai mylėjo savo darbą, tačiau jos širdis dužo matant kiek daug vaikų guli ligoninėje per didžiausias metų šventes. Dėl įvairių priežasčių jie neturi galimybės pasidžiaugti gražiausiomis metų šventėmis, buvomu su šeima namie ir be abejonės, dovanomis. Vienais metais ji sugalvojo per Kalėdas padovanoti ligoniukams žaislų.

Reklama

Tais metais moteris iš savo pačios pinigų nupirko per 100 žaislų. Visas jos pastangas ir paaukotą laiką atpirko nuoširdžios vaikų šypsenos, tėvų dėkingumas ir jų džiaugsmo ašaros. Ji pamatė, kokią didelę įtaką gali padaryti tie žaislai, todėl ji nesustojo.

Reklama

Vos praėjus Kalėdoms ji vėl kas mėnesį atidėjo visus savo pinigus, uždirbtus iš viršvalandžių, sekančioms šventėms. Moteris savo noru pasirinko taupyti ne savo atostogoms, ar kokiam nors didesniam pirkiniui į namus – ji viską darė tik dėl vaikų ištisus metus. 

Buvo neįtikėtina, tačiau su kiekvienais metais ji be niekieno pagalbos sugebėjo vis didinti žaislų skaičių. Vienais metais ji išleido per 5 000 dolerių ir nupirko net apie 1 000 žaislų. “Tai man sukelia džiaugsmą, vaikams tai sukelia džiaugsmą.

Reklama

Jų šypsenos yra didžiausias apdovanojimas, kurį galėčiau gauti.”  – apie savo veiklą kalbėjo moteris. Ji skaudžiai išgyveno faktą, kad pati savo vaikų neturi ir neturės, tačiau ši veikla suteikė jai jausmą, kad ji gali padėti ne vienam, ne dviems, o tūkstančiams vaikų.

Reklama

 Laimei, jos istorija pritraukė nemažai žiniasklaidos dėmesio – Jessie labdaringos veiklos pavyzdys yra žymiai didesnis nei didelių organizacijų. Žinomumo dėka Jessie sulaukė bendraminčių palaikymo. Po beveik dešimtmečio savarankiškos veiklos Jessie tęsia savo misiją, tačiau jau su kitų žmonių pagalba įsteigus labdraros organizaciją “Meilė vaikams”. 

Gerumas pasaulyje neišnyks, kol Žeme vaikščios tokie angelai kaip Jessie.

Moters interviu su vietine televizija (anglų kalba):

Reklama