Skip to main content

Mama labai jaudinosi dėl to, kaip jos autistas sūnus elgsis skrydžio metu. Ji labai nustebo dėl to, kaip pasielgė viena iš skrydžio palydovių

Kiekvienas keliaujantis su vaikais suaugęs jaudinasi dėl to, kaip jų vaikai elgsis skrydžio metu. Tėvai niekada nežino, kaip jų mažyliai sureaguos į fizinius pojūčius, kaip ilgai jie sugebės ramiai išbūti savo vietose ir t.t. Ne vienas esame girdėję ir patyrę tikrų siaubo istorijų su neramiais ir išprotėjusiais vaikais skrydžių metu.

Reklama

Dviejų vaikų mama Sonja Redding labai bijojo būti ta mama, kuri nesugeba suvaldyti savo atžalų lėktuve. Deja, jos baimės išsipildė. Jos sūnus Xayvior, kuris turi autizmą, pradėjo labai triukšmauti iš karto po pakilimo. Mama negalėjo nuraminti vis labiau ir labiau streso ištikto sūnaus, kai prie jų priėjo skrydžio palydovė vardu Amanda.

Ji paprašė mamos leidimo paimti berniuką ant rankų ir pabandyti jį nuraminti. Visų nuostabai, mergina labai greitai sugebėjo nuraminti ir pralinksminti besijaudinantį berniuką. Amanda net sugebėjo prajuokinti Xayvior, kuris netrukus net pabučiavo naują draugę.

Reklama

Sonja ir kiti keleiviai tą dieną liko be žodžių, nes jie niekada nebuvo matę tokio žmonių gerumo. Šio įvykio mama dar ilgą laiką negalėjo užmiršti, tad ji nusprendė dar kartą atsidėkoti Amandai pasidalinant jų nuotraukomis ir istorija internete. Tai buvo puikus priminimas, kad gerų žmonių tarp mūsų vis dar yra. 

 

Reklama