Skip to main content

Mama parodė milžinišką dovanų krūvą savo dukrai Kalėdų proga, tačiau jos geri norai internete buvo pasitikti didele kritika

Kalėdos yra laukiamiausia mažųjų šventė, tačiau pripažinkime, didele dalimi taip yra dėl dovanų. Kasmet vaikų norai atrodo ne tik auga kiekybiškai, tačiau jų norai tampa taip pat nevaikiškais. Telefonai, kompiuteriai, brangūs paspirtukai yra tik maža dalis norų, kuriuos šiais laikais diktuoja mažieji.

Reklama

Štai Kayleigh Moran iš Jungtinės Karalystės sukėlė tikrą diskusijų audrą insternete po to, kai parodė milžinišką krūvą dovanų savo 7-metei vienturtei dukrai. 26-erių mergina išleido beveik 700 eurų dovanoms, kurios perpildė kambarį.

Internautai iš karto pardėjo klijuoti etiketes sakydami, kad mažoji Daisy yra per daug išlepinta ir iš jos nieko gero neužaugs. “Daisy yra mano vienintelis vaikas. Taip, aš ją lepinu, tačiau ji nėra sugadintas vaikas” – gynėsi Kayleigh.

Reklama

Mama pasakojo, kad jos dukra dalyvauja grožio konkursuose ir aktyviai kiekvienais metais stengiasi užsiimti ir labdaringa veikla kartu su kitais vaikais. Vien šiemet Daisy surinko per 1000 eurų labdaros organizacijai, kovojančiai su vėžiu. Ji visada aukoja savo nebenaudojamus žaislus ir drabužius labdarai, tad jos mama yra įsitikinusi, kad dukros auklėjime ji pasiekia idealų balansą tarp lepinimo ir vertybių ugdymo.

Reklama

Pati Kayleigh dirbo nuo 13-kos metų, todėl ji džiaugiasi galėdama lepinti savo dukrą dovanomis. Mama gaili leisti pinigus savo reikmėms, tačiau savo dukrą lepinti kas mėnesiniais apsilankymais grožio salone ji renkasi drąsiai. Tačiau ši dovanų krūva šiemet nė iš tolo neprilygsta Kalėdoms prieš keletą metų, kurias šeima praleido Disneilende.

Be kelionės, mergaitė dar gavo beveik 800 eurų vertės dovanų. Šiemet šeima nusprendė Kalėdas švęsti “kukliau”. Daisy šiemet po egle ras planšetinį kompiuterį, smuiką, elektroninį pianiną, karaokės aparatą, kosmetikos, garso kolonėlę, apšvietimo lempą asmenukėms ir LOL lėlių.

Reklama

Jauna mama tikrai sulaukė palaikymo iš kitų mamų, kurios irgi mano, kad savo vaikams reikėtų duoti viską. Tačiau jos lepinimo metodai sukėlė daug pykčio. Įdomu, kodėl taip vyksta? Mes dažnai girdime pasakymus, kad žmonės tiesiog pavydi. Tačiau iš kitos pusės, be pavydo dar egzistuoja elementarus supratimas, kad tarp vaikų visada vyksta varžybos. Jei vienas vaikas turi kažką, o kitas to neturi, įvyksta ne tik konfliktai, tačiau paprasčiau gyvenantys vaikai jaučiasi nuskriausti. Viskas priklauso nuo to, kaip elgiasi tie vaikai, kurie turi daug. Labai svarbu tėvų indėlis ne tik į vaiko išvaizdą ir naujausius žaislus, tačiau ir tai, kaip jie elgiasi ir kokias vertybes jie savyje ugdo.

O ką jūs manote apie tokį vaikų lepinimą?

Reklama