Skip to main content

Medžiodamas vyras miške rado išsipūtusį balioną su pritvirtinta žinute, kuri labai jį sujaudino. Radęs laiško autorę, vyras pasielgė neįtikėtinai

Alvin Bamburg išėjęs į pensiją nepraleido nei vienos galimybės laisvą akimirką praleisti miške medžiojant. Tačiau vieną gruodžio dieną jo akį patraukė ne grobio, bet miške į krūmą įsiraizgiusio ryškiaspalvio baliono vaizdas.

“Aš tarsi išgirdau viduje balsą, liepiantį man jį paimti. Taip pat aš jaučiau pareigą išvalyti mišką nuo šiukšlių” – pasakojo Alvin apie lemtingą dieną.

Reklama

Tačiau priartėjęs iš arčiau jis pamatė, kad prie baliono buvo pririštas laiškelis. Pagal baliono stovį buvo akivaizdu, kad jis keliavo ne vieną dieną. Tai, ką perskaitė laiškelyje Alvin, jį sujaudino ir sukėlė šypseną. Tada jis dar to nežinojo, tačiau tai buvo viena iš dviejų žinučių Kalėdų seneliui, kurias išsiuntė dvi dvynės mergaitės prieš keletą dienų visiškai kitoje valstijoje.

Leticia Flores-Gonzalez su dukromis Luna ir Gianella sugalvojo prieš 2020-ųjų Kalėdas išsiųsti Kalėdų seneliui laiškus kiek kitokiu būdu. Mama be abejonės žinojo, kad balionai įsipainios kur nors į krūmus ar medžius už keliolikos mylių ir tai bus tik simbolinis mergaičių veiksmas.

Reklama

Ji nė neįsivaizdavo, kad balionas nuskris labai toli ir pateks į žmogaus, norinčio suteikti Kalėdų stebuklą jos mažylėms, rankas. Alvin neturėjo absoliučiai jokių duomenų tuo metu apie baliono savininkę, tačiau nufotografavęs balioną ir raštelį jis nuotrauką patalpino internete.

Reklama

Po beveik 250 nuotraukos pasidalinimų jis atrado Leticia ir mergaičių šeimos kontaktus. Jis susisiekė su nieko nenutuokiančia mama ir pranešė jai apie savo radinį. Alvin buvo labai laimingas radęs tą pačią šeimą ir panoro padaryti ką nors ypatingo mergaitėms.

Pirma jo idėja – išpildyti visus dvynukių norus, sugalvotus jų laiškuose Kalėdų seneliui. Begalės žmonių, mačiusių Alvin patalpintą nuotrauką taip pat panoro prisidėti prie pavėluoto Kalėdinio stebuklo ir su mamos leidimu išsiuntė paštu dovanų mergaitėms. Leticia sulaukė siuntinių net iš kitų valstijų su tomis pačiomis dovanomis, apie kurias svajojo dvynės.

Reklama

Jauna mama buvo sujaudinta iki ašarų dėl to, kaip gražiai pasielgė daugybė visiškai nepažįstamų žmonių jos mergaičių labui. Tačiau didžiausia staigmena mergaičių laukė vėliau. Alvin nusprendė pats sėsti į automobilį ir su žmona atvažiuoti 600 mylių tam, kad įteiktų paskutinę ir svarbiausią dovaną, kurios nebuvo įmanoma išsiųsti paštu.

Reklama

Mergaitės svajojo apie šuniuką, tad su mamos leidimu Alvin padovanojo dvynėms mažylį taksų veislės šuniuką. Alvin kelionės metu žinia apie jų istoriją jau pasiekė vieną didžiausių žinių kanalų, kurie pasiūlė šeimoms dalyvauti jų susitikime ir su kameromis įamžino gražią akimirką. Alvin buvo nepaprastai laimingas matydamas kiek daug džiaugsmo suteikė mergaitėms jų norų išsipildymas.

Dvi šeimos taip susidraugavo, kad jų sekantis susitikimas suplanuotas jau vos po mėnesio. Mergaičių mama prisipažino, kad labiausiai jaudina ne tai, kiek dovanų gavo jos mergaitės. Šioje istorijoje labiausiai visus sužavėjo gerumas ir meilė, kuri sujungė dvi absoliučiai nepažįstamas šeimas ir tuo pat metu sukėlė šypsenas bei įkvėpė tūkstančius žiūrovų.

Reklama