Skip to main content

Mergina mokykloje sulaukė daug pašaipų dėl savo išvaizdos. Po 10 metų ji pasikeitė ir gavo galimybę atsilyginti už skriaudas

Pašaipos – tai amžina problema, ypač mokykliniame amžiuje. Visi prisimename, kaip daugiau ar mažiau kažkas buvo užgauliojamas mokyklos koridoriuose, arba patys buvome tie nuskriaustieji. Tačiau lygiai taip pat mokome savo vaikus nekreipti dėmesio į piktus komentarus, nors skaudus žodžiai dažnai aukai įsirėžia visam gyvenimui. Tačiau galime pasidžiaugti, kad egzistuoja nemažai žmonių, patyrusių pašaipas mokykloje, užauga stipriais ir savimi pasitikinčiais žmonėmis.

Reklama

Louisa Manning žinojo kuo puikiausiai, ką reiškia kasdien būti stumdomai ir išjuokiamai mokykloje. Nuo pat 12-os metų mokyklos chuliganams visada užkliūdavo mergaitės išvaizda.

Tačiau praėjus 10-čiai metų pasikeitusi ir subrendusi mergina gavo šansą atsilyginti vienam iš savo skriaudėjų. Vaikinas, kuris mokykloje užgauliojo Louisa, vieną dieną jai iš niekur nieko parašė žinutę ir pakvietė susitikti. Jis kalbino merginą taip, tarsi jie būtų nepažįstami, tad mergina žinojo, kad jis jos neatpažįsta.

Reklama

Jos pirmasis instinktas buvo pasakyti ne, tačiau tada ji sugalvojo kitą planą. Ji susitarė su juo susitikti restorane, tačiau mergina ten neketino pasirodyti. Vietoje to, ji sugalvojo draugų pagalba perduoti jam seną jos vaikystės nuotrauką su tokia žinute:

Reklama

Labas,
Ar prisimeni, kaip 8-oje klasėje aš buvau stambi ir tu šaipeisi iš mano svorio? Ne? Aš prisimenu, nes sekančius tris metus praleidau valgydama vos po vieną obuolį per dieną. Taigi aš nusprendžiau atsisakyti ir šios vakarienės su tavimi. Vadinai mane monstre. Pameni, kai šaipeisi iš mano antakių? Arba iš mano kojų, kuriomis šlykštėjaisi? Prisimeni, kaip kasdien tris metus iš eilės tu ir tavo draugeliai vadinote mane pabaisa? Ne, tikriausiai neprisimeni, nes tikrai nebūtum dabar parašęs “gražiai merginai”, su kuria galima elgtis kaip su žmogumi? Perduodu savo šią nuotrauką tau kaip priminimą, kad štai ši mergina tau ką tik pasakė “ne”.
Louisa”.


Mergina pasidalino savo keršto žinute su draugais Facebook paskyroje, tačiau sulaukė kur kas didesnio palaikymo. Ji taip pat sulaukė ir žinutės iš to vaikino su atsiprašymu. Mergina neslėpė, kad žengusi šį žingsnį ji pasijuto žymiai geriau, nes tai padėjo užgydyti dar skaudančias vaikystės žaizdas.

Reklama