Skip to main content

Mergina nešioja korsetą visą dieną, kad suspaustų savo liemenį iki rekordinių matmenų dėl tikslo turėti mažiausią liemenį pasaulyje

26 metų mergina Sammy Wilson gyvena su tikslu turėti mažiausią liemenį pasaulyje. Tam, kad tai pasiektų, ji 18 valandų per parą dėvi korsetą.

Kaip anksčiau atrodė moteris:

Reklama

„Aš noriu turėti mažiausią liemenį pasaulyje“, – kalbėjo mergina. – „Jei man pavyks pasiekti 14 colių apimtį, mano juosmuo bus maždaug tokio pat dydžio kaip vidutinė naujagimio galva ir vienu coliu mažesnis, nei yra užfiksuotas dabartinis pasaulio rekordas“.

Kaip moteris atrodo šiandien:

Reklama

Žmonių nuomonės į tokią merginos išvaizdą skirtingos – vieni sako, kad mergina baisi, negraži, kiti pasirengę sumokėti pinigus už tai, kad ji tik išduotų šią lieknėjimo paslaptį. Pati Sammy vengia visų negatyvių nuomonių ir mano, jog elgiasi teisingai.

Reklama

Moteris pasakoja, jog viskas labiau prasidėjo ne kiek dėl noro turėti mažesnį liemenį, o dėl noro nebe atrodyti kaip „kvadratas”, kadangi Moteris prieš du metus dar svėrė 98 kg. Labiausiai Sammy buvo nusiminusi, kad jai buvo tik 26 metai, o ji jau atrodė kaip sena stora močiutė, turinti „riebalų maišą“. Tada mergina uoliai ėmėsi stengtis dėl savo pokyčių ir vos per kelis mėnesius jos drabužių dydis pasikeitė nuo 46 iki 36. O svoris nukrito iki 50 kg.

Reklama

„Kai tik pradėjau mesti svorį, aš tiesiog norėjau pabandyti patekti į 20 colių korsetą, bet kai man tai pavyko, norėjau vis lieknėti ir toliau“, – sakė ji.

Reklama

„Nepaisant žmonių susirūpinimo, manau, kad tai labai padėjo mano sveikatai“, – pridūrė mergina. – „Anksčiau valgiau tiesiog be saiko ir negalėjau sustoti, dabar negaliu to daryti, kai vilkiu korsetą. Tai išlaiko mano nugarą tiesią, todėl neturėsiu kupros, kai būsiu vyresnė, ir tai labai naudinga medžiagų apykaitai.

„Mane visada labai palaikė šeima, o draugai sako, kad atrodau neatpažįstamai“, – pasakojosi mergina – „Mano mama net pradėjo norėti, kad užsakyčiau korsetą ir jai. Dabar tikrai labiau pasitikiu savimi nei kada nors anksčiau.”

 

Reklama