Skip to main content

Mergina pagimdė mažylį, kuris išgyveno vos 3 valandas. Jo garbei ji nusprendė padaryti kai ką dosnaus kitoms mamoms

Kai laukėsi savo antro vaiko, Sierra buvo nusiteikusi stengtis išmaitinti savo mažylį krūtimi kuo ilgiau. Ji nekantriai laukė šeimos papildymo, tačiau genetiniai tyrimai atlikti nėštumo pusiaukelėje parodė, kad mažyliui išsivystė Edvardso sindromas.

Reklama

Tai yra retas genetinis chromosomų sutrikimas, lemiantis arba negyvo vaisiaus gimimą, arba dažną vaiko mirtį pirmosiomis gyvenimo savaitėmis. Nors tai nebuvo mirties nuosprendis dar negimusiam Samuel, tačiau mama žinojo, kad visiškai neaišku, kas bus toliau.

Kai gydytojai nustatė, kad Samuel savo mamos įsčiose daugiau nebe išgyvens, buvo nuspręsta atlikti skubų Cezario pjūvį. Nors situacija buvo tikrai neeilinė, Sierra buvo nepaprastai laiminga laikydama savo sūnų rankose.

Reklama

Deja, džiaugsmui buvo lemta pasibaigti vos po 3 valandų, kai Samuel širdelė nustojo plakti. Be abejonės, visa šeima skaudžiai išgyveno netektį, tačiau Sierra žinojo, kad privalo išlikti stipri dėl savo dukros Porter.

Reklama

Kada Sierra susilaukė Porter, jai labai trūko motinos pieno, tad jos dukra pirmuosius gyvenimo metus labai priklausė nuo donorystės keliu gauto motinos pieno. Sierra norėjo atsilyginti kitoms mamos atiduodama savo motinos pieną vaikučiams, kuriems to dažnai reikia.

Situacija visada yra labai sudėtinga intensyvios terapijos skyriuose, kur ankstukams ir su kitais sveikatos sunkumais susidūrusiems kūdikiams gyvybiškai svarbus motinos pienas. Pieno donorystė yra mažai aptariama tema mūsų visuomenėje, nes daugelis moterų net nežino, kad prireikus mažyliui galima duoti svetimos mamos pieną.

Reklama

Sierrai buvo tiek fiziškai, tiek morališkai sunku pumpuoti pieną, tačiau jos pasiryžimas padaryti kažką gero kitiems savo sūnaus garbei buvo stipresnis. Per 63 dienas mergina sugebėjo paaukoti daugiau nei 14 litrų pieno tiems, kam gyvybiškai jo trūko.

Reklama

Ji baigė savo donorystės misiją lygiai tą dieną, kai Samuel turėjo gimti. Tai buvo iš dalies ir palengvėjimas jos gedulo kelyje, nes ji sugebėjo įprasminti savo prarasto mažylio trumpą gyvenimą.

Kartais didžiausios tragedijos mus atneša pačius svarbiausius išbandymus gyvenime. Sierra tiki, kad Samuel į šį pasaulį trumpam atėjo ne veltui, todėl viskas, ką dėl jo ji su šeima dabar gali padaryti – gyventi toliau.

Reklama