Skip to main content

Milijardierius ruošėsi išleisti net 11 milijonų dolerių dukros vestuvėms, tačiau paskatintas šeimos jis persigalvojo ir padarė kai ką geresnio

Nors pasaulio turtingiausieji turi galimybes gyventi taip, kaip daugeliui mūsų net nesisapnuoja, jų gyvenimas dažnai lieka už uždarų durų. Tik retkarčiais žiniasklaidoje būna paviešintos akimirkos iš turtingųjų gyvenimo.

Reklama

Labiausiai stebinančios būna akimirkos, kai milijardieriai ir milijonieriai išleidžia nesuvokiamus kiekius pinigų šventėms ar daiktams. Paprastiems žmonėms tokie švaistymai yra net nesuprantami. Vienas labiausiai ekstravagantiškų dalykų būna vestuvės, kurioms žvaigždės ir verslininkai sugeba išleisti dešimtis milijonų dolerių.

Milžiniški žiedai su deimantais, milijoninės deimantais inkrustuotos suknelės, dešimtys tūkstančių už aukštesnį nei jaunieji tortą ar milijonai honorarų pasaulinio garso dainininkams už privačius pasirodymus. Taip, svetimų pinigų skaičiuoti nevalia, tačiau tik įsivaizduokime, kiek gero galėtų padaryti tie pinigai, suploti už vienos ar dviejų dienų linksmybes.

Reklama

Indijos milijardierius Manoj Munot taip pat ruošėsi ištekinti dukrą ir surengti jai nepamirštamą šventę. Tam jis skyrė net 11 milijonų biudžetą. Tačiau šalyje, kurioje socialinė atskirtis tarp turtingųjų ir vargšų yra kone didžiausia pasaulyje, tokia suma bet kuriam žmogui atrodo beprotiška.

Reklama

Indijoje yra per 80 milijonų benamių, tad šiai šaliai reikia nueiti dar ilgą kelią socialinės lygybės link. Vyras žinojo, kad jis gali ir privalo aprūpinti savo dukrą viskuo, kuo ji geidžia. Laimei, visa ši šeima persvarstė savo prioritetus ir pasielgė visiškai kitaip, nei planavo.

Jo dukra Shreya nenorėjo didelių ekstravagantiškų vestuvių, todėl bendru šeimos nutarimu pinigai, kuriuos atsidėjo milijardierius tėvas, buvo panaudoti labdaringai veiklai. Manoj Munot nusprendė pastatyti naujus namus vargšams. Per trumpą laiką viename dideliame žemės sklype užaugo daug namų, kuriuose apgyvendinta buvo per 90 šeimų. Vyro dukra sakė, kad tai yra puikiausia dovana, kurią jos tėvas galėjo jai ir kitiems padovanoti.

Reklama

Mergina sakė, kad teisinga yra jos ir vyro naujo gyvenimo pradžioje suteikti galimybę naujam gyvenimui ir kitiems žmonėms. Dukra labai didžiavosi tėvo sprendimu ir gerumu, o tokią dovaną prisimins ilgai ne tik ji, tačiau ir šimtai žmonių, gavusių naują šansą gyvenime.

Reklama

Nors visas pasaulis ir norėtų, kad kuo daugiau milijardierių darytų dažniau tokius darbus, kaip šis verslininkas, tačiau nurodyti žmonėms, ką jiems daryti su savo pinigais negalime. Galime tik pasidžiaugti tokiomis akimirkomis, kai turtingieji randa savyje kruopelytę atjautos ir iš savo neišsemiamų turtų jie atiduoda duoklę savo šalies žmonėms. 

Reklama