Skip to main content

Mirštanti moteris paprašė seselės vieno dalyko. Moteris ištesėjo pažadą ir net parašė knygą

Kai Tricia Somers ir jos sūnus Wesley sužinojo skaudžią vėžio diagnozę, moters mintyse sukosi tik viena mintis. Nepagydomas kepenų vėžys moteriai buvo didelis sukrėtimas. Ji nepaprastai pergyveno dėl to, kas pasirūpins jos sūnumi kai ji iškeliaus anapilin, nes artimųjų moteris ir jos sūnus visiškai neturėjo.

Reklama

Vienintelis žmogus, kuriuo Tricia besąlygiškai pasitikėjo, buvo seselė taip pat vardu Tricia. Ši moteris savo kolegų ligoninėje buvo vadinama angelu, tad nenuostabu, kad tarp dviejų moterų greitai susikūrė stiprus ryšys. Ji visada užeidavo į Tricia palatą pasilabinti ir pasikalbėti.

Paskutinę dieną, kai Tricia turėjo būti išrašyta iš ligoninės, seselė atėjo atsisveikinti su nauja drauge. Tačiau Tricia turėjo tik blogų žinių – ji gavo paskutinius tyrimus, kurie sakė, kad jos laukia mirtis. Būtent tada Tricia išdrįso užduoti lemiamą klausimą jos naujai draugei. Ji paklausė, ar seselė galėtų pasirūpinti jos sūnumi po jos mirties. Medikė iš pradžių buvo labai šokiruota tokio nepaprastai didelio prašymo. Tačiau Tricia žodžiai apie tai, kaip ji iš karto pajuto, kad jai lemta pasirūpinti jos sūnumi po mirties, suminkštino seselės širdį.

Reklama

Ko Tricia nežinojo, tai kad ši moteris jau kurį laiką bandė įsivaikinti į savo šeimą penktą vaiką. Seselė iš pradžių negalėjo nieko atsakyti ir paprašė šiek tiek laiko apmąstymams. Moteris giliai širdyje žinojo, kad ji privalo pagelbėti savo naujai draugei. Kai grįžusi namo ji savo vyrui papasakojo apie situaciją ir pacientės prašymą, jis teatsakė: “Mes privalome kažkaip pagelbėti tai moteriai”.

Reklama

Tad viskas buvo nuspręsta, tačiau seselė jautė, kad privalo padaryti daug daugiau, nei tik įsivaikinti jos sūnų. Šeima nusprendė pasikviesti Tricia ir jos sūnų gyventi kartu.

Jie tapo viena didelė šeima, kuri paskutines Tricia dienas praleido džiaugsme, juoke, pozityviuose įspūdžiuose. Seselės Tricia šeima buvo didelė – pora augino 3 mergaites ir sūnų, todėl namuose visada buvo daug malonaus šurmulio, kuris suteikė ligonei daug laimės.

Reklama

Ji savo akimis pamatė namus, kuriuose lemta jos sūnui užaugti saugiai ir laimingai.

Reklama

Po kurio laiko Tricia mirė, tad pora iš karto tapo Wesley globėjais. Moteris neslėpė, kad berniukas yra labai panašus į savo mamą tiek vidumi, tiek išore. Ši lemtinga draugystė, kurios rezultate moteris įgijo dar vieną sūnų, labai pakeitė seselės Tricia bei jos šeimos gyvenimus. Visą savo įkvėpiančią istoriją moteris net papasakojo savo vėliau parašytoje knygoje “ Dievas man davė tave”. Moteris pripažino, kad jų susitikimas buvo ne kas kita o Dieviška lemtis, suvedusi jas abi tada, kai labiausiai to reikėjo.

Reklama