Skip to main content

Moteris ilgą laiką stengėsi pastoti, tačiau jai nesisekė. Situacijai pasikeitus ji tapo mama net du kartus 7 savaičių bėgyje

Kelsi ir Kyle Pierce iš Minesotos valstijos nuo pat savo draugystės pradžios svajojo apie didelę šeimą. Amžiną meilę prisiekę 2016-aisiais, jie abu žinojo, kad kuo greičiau nori susilaukti vaikų. Nors iki to laiko jie neturėjo jokių sveikatos problemų, pastoti jiems visiškai nesisekė.

Reklama

2017-aisiais paaiškėjo, kad Kelsi kiaušintakiai yra deformuoti ir blokavo kiaušialąsčių perėjimą į gimdą. Natūraliai pastoti jai nebuvo jokių šansų, todėl pora pasitelkė visas savo santaupas ir pradėjo dirbtinio apvaisinimo procedūras.

Laboratorijoje buvo sėkmingai apvaisintos 5 Kelsi kiaušialąstės, tačiau jos gimdos sienelės buvo per plonos sėkmingam vaisiaus išnešiojimui. Jų vienintelė viltis buvo surogatinė motina, tačiau už tokią paslaugą jiems tektų pakloti 100 000 dolerių, kurių pora tiesiog neturėjo.

Reklama

Matydama savo dukros sielvartą, Kelsi mama pasisiūlė išnešioti savo anūkę. Ji neturėjo galimybių jiems padėti finansiškai, todėl vienintėlis dalykas, ką ji galėjo pasiūlyti, tai savo kūną. Nors Kelsi ir dvejojo dėl tokio sprendimo, tačiau atlikus visus tyrimus 53-ejų moteris buvo tinkama apvaisinimui ir mažylio išnešiojimui.

Reklama

Būsimoji močiutė sėkmingai buvo apvaisinta vasario 15 dieną. Kadangi viskas vyko sklandžiai ir Kelsi jau turėjo alternatyvų planą eigoje, ji nustojo vartoti specialius vitaminus ir vaistus pastojimui. Iš įpročio kovą ji pasidarė nėštumo testą ir tiesiog neteko žado, kai pamatė, kad ji pati irgi pastojo.

Tai buvo tikrų tikriausias stebuklas, kurio nesitikėjo niekas po tokių sunkių išbandymų laikotarpio. Po sekinančio ir kupino streso pastangų kelio jauni tėvai dabar susilauks ne vieno, o net dviejų mažylių!

Reklama

Spalio 1-ą dieną gimė pirmoji mažylė Everly. Nors mažylė turėjo sunkumų gimdymo metu ir buvo paguldyta į intensyvios terapijos skyrių, po savaitės tėvai džiaugėsi dukra namuose. Lapkričio 23-čią, po 7 savaičių nuo pirmosios dukros gimimo, į pasaulį atėjo ir antroji Kelsi dukra Ava.

Reklama

Abi mergaitės yra puikios sveikatos, o pati Kelsi ir jos mama taip pat jaučiasi gerai po gimdymų. Štai taip stebuklingai, kai to mažiausiai tikiesi, atsitinka dideli stebuklai.

Dabar šios dvi mažylės bus vienos unikaliausių sesių pasaulyje – ne dvynės, tačiau beveik to paties amžiaus mergaitės, kurių taip ilgai laukė mylintys tėvai ir seneliai.

Reklama