Skip to main content

Moteris nesuprato, kodėl jos šuo staiga pradėjo elgtis keistai. Įbėgęs į namus keturkojis puolė prie kūdikio ir tempė jį už sauskelnių, tačiau tada mama pamatė kraupų vaizdą

Kiekviena šeima, auginanti keturkojį, visada turi pasąmonėje bent mažiausią baimę, kad jų šuo kada nors gali išprovokuotas padaryti ką nors blogo namiškiams, ypač vaikams. Kad ir kaip pasitikėtume savo augintiniais, niekas nėra visada 100 procentų įsitikinęs, kad gyvūnas neiškrės ko nors blogo.

Reklama

Latana Chai nusprendė įsigyti pitbulių veislės šuniuką beveik tuo pat metu, kai gimė jos jaunesnioji dukra Masailah. Mažylė su kalyte vardu Sasha tapo neišskiriamomis draugėmis, miegojo ir net maudėsi kartu. Mamai buvo akivaizdu, kad augintinė ir vaikai turi labai stiprų ryšį, tačiau ji ne kartą baiminosi, kad gali nutikti kažkas blogo.

Vieną dieną jos baimės išsipildė, tačiau tai nebuvo niekaip susiję su šuns agresija. Kai jos mažylė buvo paguldyta popiečio miego, Latana su vyresniais vaikais ir augintine Sasha buvo kieme. Staiga šuo pradėjo elgtis keistai, drąskyti namų duris ir prašytis vidun. Moteris nesuprato, kas lėmė tokį staigų šuns elgesio pokytį, tačiau jai buvo smalsu todėl ji įleido augintinę namo.

Reklama

Tuo metu per mobilią auklę moteris negirdėjo jokio triukšmo, todėl ji buvo įsitikinusi, kad mažylė miega ramiai ir saugiai. Tačiau netrukus už namo ji išgirdo išsigandusius šauksmus, kurie sklido iš kaimynų namo. Moteris nuėjo patikrinti, kas nutiko ir pamatė kaimynų namą liepsnose. Ugnis buvo didelė ir persikėlė į Latana namus, būtent tą pusę, kurioje miegojo mažylė.

Reklama

Išsigandusi moteris puolė į namus ir pamatė, kad juose jau buvo pradėję kauptis dūmai. Be abejonės, Latana puolė bėgti pas mažylę į kambarį jos gelbėti, tačiau ji buvo jau pavėlavusi. Staiga ji pamatė, kaip mažylę Masailah jau tempė Sasha, sukandusi jai už sauskelnių. Sasha akivaizdžiai pirma puolė gelbėti mažylę ir tempti ją į saugią vietą, nes keturkojės pojūčiai pajuto pavojų kur kas greičiau, nei jį pamatė žmonės.

Netrukus visa šeima buvo saugiai gatvėje ir su skausmu stebėjo, kaip liepsnos gadina jų turtą. Tačiau svarbiausias dalykas buvo tai, kad Masailah buvo laiku išgelbėta ir neapsinuodijo dūmais savo kambaryje. Latana negalėjo nuslėpti nuostabos ir džiaugsmo dėl to, ką padarė jos augintinė.

Reklama

Tada moteris įsitikino, kad jos baimės dėl jos vaikų saugumo buvo nepagrįstos, nes šis šuo turi labai stiprius apsaugos instinktus, kai jos šeimininkams gresia pavojus. Sasha yra labai mylinti keturkojė, kuri dėl savo “seserų” padarys viską.  Latana pripažįsta, kad jei ne keistas Sasha elgesys lauke, jos mažylė Masailah galėjo būti laiku ir neišgelbėta.

Reklama

Nors šeima buvo saugi ir niekas nenukentėjo, tačiau jaunos šeimos namai dėl ugnies padarytos žalos tapo netinkami gyvenimui. Laimei, apie šeimos keturkoję heroję papasakojo ne vienas žinių kanalas. Šuns gelbėjimo operacija sužavėjo šimtus žmonių, kurie greitai suaukojo pakankamą pinigų sumą šeimai, kuriai reikės pradėti gyvenimą iš naujo.

Vienas iš reporterių paklausė Latana, ar jų keturkojė dabar bus tikra šeimos narė. 

“Ji visada buvo šeimos narė, dabar dėl savo herojiško poelgio ji gauna daug steiko!”- atsakė laiminga moteris. Visi pripažino, kad šiai šeimai pasisekė dėl tokio nuostabaus augintinio.

Nors pitbulių šeimos šunys dažnai yra nurašomi iš anksto dėl neva agresyvumo, jau ne vieną kartą šie gyvūnai įrodė, kad jie visiškai nėra agresyvūs. Veikiau atvirkščiai, ši veislė, tinkamai dresiruojama ir auklėjama, tampa labai atsidavusi, lojali ir mylinti. Masailah pasisekė augti šalia tokio nuostabaus gyvūno!

Reklama