Skip to main content

Moteris net neįsivaizdavo, jog yra nėščia, kol pradėjo gimdyti greitosios pagalbos automobilyje. Taip susiklostė vaiko likimas

27-erių metų moteris Chelsea Keenan vieną naktį patyrė agonišką nugaros skausmą, kuris pažadino moterį. Dėl skausmų, kurie priminė ankstesnį gimdymą, moteris išsikvietė greitąją pagalbą. Pasirodo, moteris nesuprato, jog yra nėščia ir laukėsi savo ketvirto vaiko.

Reklama

Praėjo 32 savaitės, kai Chelsea pradėjo jausti kažkokius simptomus. Tačiau, mėnesinės vis dar buvo reguliarios ir nebuvo jokių ženklų. Moteris jautė, kad skausmas kyla iš apendikso.

Viskas prasidėjo rugpjūčio vidurio ryte. Atvykus pagalbai, vyras Ryan buvo ką tik grįžęs po naktinės pamainos darbo, tačiau dėl Covid-19 apribojimų jam nebuvo leista prisijungti prie žmonos, todėl teko likti už nugaros su vaikais.

Kol mama buvo pusiaukelėje į ligoninę, greitosios pagalbos personalui teko paplušėti, nes moteris pajuto, kaip pradėjo lįsti kūdikio galva. Kai viskas pavyko, gydytojai pridėjo naujagimį prie krūtinės ir pasveikino moterį.

Tačiau, tai dar buvo ne pabaiga ir moteris trumpai pasidžiaugė vaiku. Berniukas neatrodė visai sveikai. Gydytojai netrukus paėmė kūdikį ir apvyniojo jį taip, kad apsaugotų organus, esančius kūno išorėje.

„Niekada anksčiau iš manęs pagimdžius taip neatėmė kūdikio. Jutau didžiulį nerimą krūtinėje” – pasakojo Chelsea.

Reklama

Moteriai ramiai paaiškinta situacija ir perspėta, kad viskas pasimatys per artimiausias 24 valandas. Atvykus į ligoninę, jis buvo paguldytas į naujagimių intensyviosios terapijos skyrių, o gydytojai, įvertinę Elioto svorį – 2,32 kg, nustatė, kad vaikas gimė per anksti – būdamas maždaug 35 savaičių.

„Man buvo reguliarios mėnesinės, nepykino, jaučiausi gerai, vis dar vilkėjau to paties dydžio kelnes iki pat gimimo dienos. Šiandien sakau žmonėms, jog mano vaikas buvo tikras slapukas” – pasakoja Chelsea.

Reklama

Moteris dėl karantino liko viena ligoninėje ir pranešė vyrui visą situaciją. Buvo baisoka. Laimei, vaikas išgyveno naktį ir tada buvo perkeltas į ligoninę, kurioje gavo nemokamą specialistų priežiūrą.

Gydytojai negalėjo paaiškinti, kodėl kairės kojos kaulai nebuvo tinkamai susiformavę, taip pat vaikui nebuvo tinkamai susidariusi skrandžio sienelė. Negana to, vaikas gimė be tiesiosios žarnos, todėl negalės normaliai tuštintis.

Kai vaikui jau buvo mėnuo, po atliktos operacijos, porai pasakyta, kad netinkama koja turės būti amputuota iki pirmojo gimtadienio.

Taip pat buvo momentas, kai teko maitinti jį mėgintuvėliais, kad padidėtų sparčiai krintantis svoris.

Per savo trumpą gyvenimo laiką jis jau buvo daug kartų operuotas.

Reklama

„Elliotas yra kovotojas, ir tol, kol jis kovos, mes jį visada palaikysime ir kovosime kartu” – sakė šeima.

 

Reklama