Skip to main content

Moteris neturėjo galimybės atsisveikinti su vyru prieš jo mirtį. Tačiau kitą dieną ją sukrėtė žinutė jo telefone

Katie ir Jonathan Coelho savo meilės istorija prasidėjo dar tada, kai jie buvo draugai koledže. Tada turėję kitas antrąsias puses jie buvo vienas kitam geriausi draugai. Vieną dieną jie suprato, kad meilės ieško netinkamose vietose ir suvokė, kad meilė buvo visada čia ir dabar.

Reklama

Ne veltui sakoma, kad stipriausia meilė gimsta iš draugystės, nes būti geriausiais draugais yra vienas iš sėkmingos santuokos pagrindų. Sukūrus šeimą, pora du kartus patyrė persileidimą ir tik po kelių nesėkmingų dirbtinio apvaisinimo bandymų jie pagaliau tapo tėvais.

Jiems gimė sūnus Braedyn, kuriam dabar dveji, ir dukra Penelope, kuriai buvo vos 10 mėnesių, kai visa šeima susirgo koronavirusu. Jų sūnus Braedyn gimė su cerebriniu paralyžiumi, todėl šeima ir be pandemijos turėjo savų sveikatos iššūkių.

Reklama

Tačiau blogiausiai buvo sveikam 32-ejų metų Jonathan. Nors Katie pasveiko greitai, Jonathan patyrė komplikacijas ir buvo prijungtas prie ventiliatoriaus. Tačiau vieną dieną jam pradėjo gerėti. Gydytojai stebėjo progresą ir net numatė, kad po poros dienų jis laisvai kvėpuos pats.

Reklama

Tačiau tą pačią dieną, kai jis jautėsi geriau ir net pabandė pakvėpuoti savarankiškai, po kelių valandų vidury nakties Jonathan sustojo širdis. Nuo viruso sukeltų komplikacijų vyras mirė taip greitai, kad jo žmona net nespėjo atvykti atsisveikinti.

Kai Katie pamatė akivaizdžiai išsigandusio vyro kūną, jos pasaulis dužo į šipulius. Ji niekada negalvojo, kad neteks galimybės tarti paskutinį sudie ir myliu, bei nuraminti savo mylimąjį baisią akimirką. Kai Katie grįžo namo, jos pirmas impulsas buvo parsisiųsti visas nuotraukas iš vyro telefono sau prisiminimui. tačiau tada ji rado Jonathan rašytą žinutę jai, kuri ją pravirkdė akimirksniu.

Reklama

Man labai pasisekė ir aš didžiuojuosi būdamas tavo vyru ir tėvu Penelopei ir Braedyn. Katie, tu esi pats gražiausias, rūpestingiausias žmogus, kurį man teko sutikti. Tu iš tikrųjų esi tokia vienintelė. Pažadėk, kad ir toliau gyvensi su tokiu pačiu džiaugsmu ir aistra, kuri privertė mane tave įsimylėti. Pamatyti, kokia nuostabi mama esi mūsų vaikams, buvo geriausia, ką patyriau šiame gyvenime.

Reklama

Skaitydama vyro parašytus žodžius Katie negalėjo sutramdyti susijaudinimo. Ji negalėjo patikėti, kad tokioje būsenoje prieš pat mirtį jis sugebėjo parašyti tokį jautrų atsisveikinimo laišką. Toliau vyras pratęsė žinutė prašydamas Katie perduoti padrąsinimo žodžius vaikams. Jis taip pat pabrėžė savo norą, kad Katie vėl įsimylėtų ir tęstų savo gyvenimą.

Kadangi pasaulyje ir JAV iki šiol vyksta diskusijos ir abejonės dėl viruso rimtumo, Katie nusprendė Jonathan istoriją skelbti viešai ir parodyti žmonėms, kad nuo viruso gali nukentėti ir sveiki jauni žmonės.

Interviu metu su vienu populiariausių žurnalistų JAV Anderson Cooper Katie sujaudino net daug ko mačiusį vedėją. Kadangi šeima neteko pagrindinio maitintojo, Katie su baime žvelgė į ateitį. Dėl sūnaus sveikatos būsenos ji privalo rūpintis juo visą laiką. Tačiau geri žmonės iš viso pasaulio susitelkė ir moteriai bei jos vaikams suaukojo per 800 000 dolerių. Nors jokie pinigai negrąžins šeimai mylimo vyro ir tėvo, tačiau jų šeimai dar lemta įveikti daug sunkumų, tad palaikymas jiems labai padės ateityje.

Reklama