Skip to main content

Moteris patalpino gražią šeimos nuotrauką internete, tačiau po kelių dienų ji nesuprato, kodėl gauna daug pranešimų. Vienoje žinutėje jai nepažįstamasis atskleidė skaudžią tiesą

Joyce Rhinehart visą gyvenimą mėgo fotografuoti ne tik savo šeimą, tačiau ir aplinkinius žmones. Ją retai kada žavėjo peizažai taip, kaip jai patikdavo fotografuoti žmones ir jų džiaugsmingas akimirkas.  Tačiau sulaukusi vyresnio amžiaus moteris nebegalėjo visur nešiotis savo sunkaus fotoaparato.

Reklama

Joyce labai apsidžiaugė gavusi dovanų naują telefoną su puikia kamera, kuria ji galėjo ir toliau įamžinti šimtus nuostabių akimirkų su anūkais. Vieną dieną močiutė kartu su anūke išėjo ledų į vietinę ir populiarią ledainę. Tai buvo graži diena, tad moters ir mergaitės nuotaikos buvo puikios, ypač dėl to, kad jos galėjo pasimėgauti skanėstais.

Šalia ledainės Joyce pastebėjo labai mielą vaizdą – 4 asmenų šeima sėdėjo ant suoliuko prie ledainės ir su šypsenomis veiduose jie mėgavosi savo porcija ledų. Joyce šis vaizdas buvo labai mielas širdžiai, tad ji pajuto, kad šią šeimos akimirką yra būtina įamžinti. Moteris mandagiai paprašė šeimos leidimo juos nufotografuoti ir netrukus visi jau pozavo nuotraukai.

Reklama

Sentimentali moteris įprastai nufotografuoja gražias nepažįstamųjų akimirkas tik kur nors atostogaujant, tačiau šios šeimos paveikslėlis buvo vertas įamžinimo. Joyce anūkė greitai persiuntė močiutės padarytą nuotrauką iš jos telefono tos šeimos vaikams. Atsisveikinę visi pasuko savais keliais.

Reklama

Dienos pabaigoje moteris negalėjo pamiršti širdžiai mielo vaizdo ir ji pasidalino nuotrauka šiandien aplankytos ledainės puslapyje. Joyce po poros dienų net pamiršo apie tai, kad įkėlė nuotrauką internete, tačiau netrukus jos telefonas nenutilo nuo iššokančių pranešimų. Moteris pamatė, kad daugybė žmonių komentaruose palieka liūdnus veidelius ir sudužusios širdies paveikslėlius.

Joyce pasimetė ir niekaip negalėjo suprasti, ką tai galėtų reikšti ir kodėl visi staiga pradėjo rašyti tokius komentarus. Tačiau kaip nujausdamas moters paniką, vyras iš nuotraukos netikėtai atsiuntė Joyce žinutę.

“Miela Joyce, Jūs nufotografavote mane ir mano šeimą prie ledainės birželio 8-tą dieną. Norėjau jums pranešti, kad mano žmona vakar mirė. Ši jūsų padaryta nuotrauka buvo paskutinė, kurioje mes visi kartu. Norėjau jums iš visos širdies padėkoti už jūsų gerumą tą dieną, man tai reiškia ypatingai daug. Ačiū iš visos širdies.”

Reklama

Joyce širdis tiesiog plyšo sužinojus, kad nors nuotraukoje buvusi žmona ir mama atrodė neblogai, ji pastaruosius metus labai sunkiai kovojo su liga. Ta akimirka prie ledainės buvo viena iš tų, kurias ši šeima stengėsi praleisti kuo smagiau. Joyce nieko nežinodama pajuto, kad tie žmonės turi būti būtinai ten ir tada įamžinti nuotraukoje, kuri taps jų paskutine.

Reklama

Visiškai netyčia ji padovanojo šiai šeimai labai brangią dovaną, kuri tapo brangesnė už visus pasaulio turtus.

“Niekada negalvokite, kad net mažytis geras darbas nepaveikia žmonių, kuriems jį padarote. Tą dieną paklausiau savo širdies ir visiškai netyčia jiems padovanojau dovaną, kurią ši šeima brangins labai ilgai.” – po šeimos nuotrauka pakomentavo pati Joyce, skatindama kitus žmones būti vieni kitiems geresniais.

Joyce pamatė nepaprastą grožį paprastame vaizdelyje, tačiau būtent jos instinktas padėjo šiai šeimai išsaugoti prisiminimą dienos, kai jie buvo pilna ir laiminga šeima. Ši istorija puikiai įrodo, kaip svarbu daryti mažus gerus darbus net nepažįstamiems žmonėms. Kartais gali būti taip, kad tapsite vieno iš paskutinių, svarbiausių ir maloniausių prisiminimų dalimi. 

Reklama