Skip to main content

Nei vienas vaikinas nenorėjo būti merginos pora per išleistuvių šventę, nes ji turi Dauno sindromą. Tačiau visi aiktelėjo pamatę, su kuo ji atvyko į šventę

Išleistuvių vakaras yra labai svarbi šventė kiekvienam moksleiviui. Ir nesvarbu ar tu mergina, ar vaikinas, pasitikintis savimi ar drovus, populiarus ar ne. Tu tikiesi, kad ta šventė bus tobula…

Įvairiuose filmuose ir serialuose matomas išleistuvių scenarijus ne visada sutampa su realybe. Antros pusės susiradimas šventei gali tapti varginančiu dalyku, ypač, jei tu nesi iš populiariųjų tarpo.

Reklama

Taip nutiko ir Lindsey Preston, kuri baigė mokyklą Alabamoje. Mergina gimė su Dauno sindromu, todėl buvo nelengva rasti vaikiną, kuris norėtų ją lydėti į šventę.

Lindsey, kaip ir daugelis kitų merginų, jau nuo seno laukė išleistuvių vakaro. Ji jau buvo išsirinkusi tobulą suknelę, tačiau niekas nenorėjo būti antra puse merginos, kuri turi Dauno sindromą…

Laimei, atsirado profesionalus amerikietiško futbolo žaidėjas Don Jones II, kuris sutiko palaikyti kompaniją merginai.

Anot žiniasklaidos, Don jau kurį laiką buvo Prestonų šeimos draugas ir priėmė Lindsey mamos kvietimą, kai ji paklausė, ar galėtų lydėti dukrą į išleistuves.

Reklama

“Lindsey visada palaikė ryšį su manimi ir mano šeima. Jos mama paklausė ar negalėčiau sudalyvauti išleistuvių vakare, o aš atsakiau, kad su didžiausiu malonumu tą padaryčiau“ – sakė sportininkas.

Visi moksleiviai kaip reikiant nustebo, kai pamatė su kuo į šventę atėjo Lindsey Preston…

Reklama

“Jeigu galiu padaryti kažką, kas kitą žmogų privers nusišypsoti, aš visada tai padarysiu. Be to, visiems jauniems vaikinams parodžiau kokius 5-6 naujus šokių judesius“ – nusijuokė Don.

Lindsey mama labai džiaugėsi nuoširdžiu Dono poelgiu, kuris leido merginai pasijusti pilnaverte šventės dalyve. Nuostabu!

Reklama