Skip to main content

Net dešimtmetį gydytojai negalėjo nustatyti diagnozės moteriai, kuri lėtai prarado beveik visą savo sveikatą. Visiškai atsitiktinai darbininkai pastebėjo kraupią detalę jos namuose

Niekas nepaneigs, kad didžiausias turtas žmogui yra sveikata. Jos nenusipirksi, kad ir kiek pinigų turėtum, tad visi žino, kad rūpintis ja reikia ne tik tada, kai sunegaluoji. Kathi Wilson mėgo sveiką gyvenseną, ji daug judėjo, valgė iškirtinai sveikus maisto produktus. Nepaisant to, jos sveikata prieš 10 metų ėmė blogėti.

Reklama

Moteris jau nesuskaičiuoja, kiek kartų ji žengė per gydytojų kabinetų slenkstį. Jai buvo atlikti išsamūs viso kūno tyrimai, kraujo tyrimai, magnetinio rezonanso nuotraukos, rentgeno nuotraukos. Gydytojai tik gūžčiojo pečiais negalėdami atsakyti, kodėl moteris negaluoja. Per pastarąjį dešimtmetį Kathi juto panašius į peršalimo simptomus, didelį nuovargį, nuotaikų svyravimus.

Pokyčiai jos kūne buvo labai dideli, o su laiku jai tapo sunku ir vaikščioti ir net kalbėti. Didžiąją laiko dalį ji neturėjo visiškai jėgų, todėl daug miegojo. Moteris išbandė daugybę vaistų, tačiau niekas niekada nepadėjo. Kathi manė, kad gyventi jau liko nedaug. Tačiau atsakymas į visus ilgus metus kankinusius klausimus atėjo tada, kai ji to mažiausiai tikėjosi.

Reklama

Kathi buvo pavargusi nuo savo neaiškios ligos, todėl norėdama prablaškyti rutiną ji panoro atlikti vonios remontą. Į moters namus netrukus atvyko atvyko darbininkai, santechnikai, tad vyrai ėmėsi darbų iš karto. Griaudami sienas jie privalėjo patikrinti ir šildymo sistemas bei vandentiekį, buvo taip pat nuspręsta pakeisti seną boilerį nauju.

Reklama

Tik tą akimirką vyrai pastebėjo, kad iš seno namų boilerio uždegimo skyrelio iš lėto skverbiasi anglies monoksidas. Tai yra bespalvės, bekvapės, beskonės, degios, paprastai lengvesnės už orą ir labai toksiškos dujos. Būtent jos mažais kiekiais nudijo moterį ištisą dešimtmetį.

Žmogus, kažkada instaliavęs boilerį, padarė klaidą, dėl kurios visą šį laiką labai mažais kiekiais į Kathi namus skverbėsi toksiškos dujos. Kiekiai buvo labai maži, tačiau jų užteko tam, kad beveik pilnai sugriauti moters gyvenimą. Tai buvo atsakymas, kurio taip ilgai ieškojo serganti moteris ir nieko nerandantys gydytojai.

Reklama

Moters namuose buvo viskas idealiai sutvarkyta ir jai vėl buvo saugu gyventi. Jos simptomai pamažu dingo ir jos sveikata kaip mat pagerėjo. Kathi neturi tinkamų žodžių išreikšti darbininkams, kurie vieninteliai sugebėjo rasti šią problemą. Keturi vyrai dabar yra jos herojai, grąžinę jai gyvenimą.

Reklama

Nuo to laiko moteris juto pareigą papasakoti savo istoriją ir perspėti kuo daugiau panašaus likimo žmonių. Nors vyrai atrado problemą visiškai netyčia, tačiau bet kokiu atveju jie verti didžiausios pagarbos ir padėkos.

 

Reklama