Skip to main content

Padavėja aptarnavusi šeimą restorane pajuto kai ką įtartino. Ji berniukui slapčia parodė raštelį ir netrukus sužinojo kai ką baisaus

Tikriausiai ne vienas iš mūsų dažnai svarstome, kur yra ta riba, kai reikia įsikišti į kito reikalus, ypač kai kalbama apie nepažįstamus žmones. Flaviane Carvalho dirbdama kavinėje kasdien sutinka šimtus žmonių, todėl būti šališkai ir tiesiog dirbti savo darbą jai būtų lengviau.

Reklama

Tačiau vieną dieną ji susidūrė su situacija, kai ji negalėjo suvaldyti vidinio balso, kuris kuždėjo jai, kad kažkas negerai. Tai buvo įprasta ir niekuo nesiskirianti diena nuo kitų. Ji priėjo priimti užsakymo prie staliuko, už kurio sėdėjo 4 asmenų šeima.

Ji negalėjo nepastebėti, kad berniukas atrodo sulysęs ir turi akivaizdžiai matomų sužeidimų ant kūno. Kitas “pavojaus skambutis” suskambėjo tada, kai tėvai užsisakė maisto sau, keturmetei dukrai, o vienuolikmečiui berniukui neužsakė nieko. Mergina negalėjo suvaldyti vidinio nerimo dėl berniuko, kurio sužeidimų įsižiūrėjus ji matė daugiau ir daugiau.

Reklama

Ji nusprendė ką nors daryti. Be abejo, ji negali iš niekur nieko nei pati užsipulti tėvų, nei iškviesti policiją neturint jokių įrodymų. Ji sugalvojo slapčia už tėvų nugarų parodyti jam raštelį su klausimu “Ar tau viskas gerai?”.

Reklama

Berniukas švelniai linktelėjo, tačiau Flaviane nebuvo patenkinta atsakymu nes vis dar jautė, kad jis neišsiduoda. Ji parašė antrą raštelį ir parodė jam. Šį kartą ji parašė “Ar tau reikia pagalbos?” ir gavusi linktelėjimą, kuris reiškė teigiamą atsakymą, ji nieko nelaukė ir iškvietė policiją.

“Smurtaujanti šeima” yra pernelyg mažas apibrėžimas šios šeimos elgesiui, nes apklaususi berniuką policija sužinojo košmariškų detalių apie berniuko gyvenimą. Berniuko mama ir patėvis buvo iš karto suimti.

Reklama

Berniukas buvo 10 kilogramų per mažo svorio nuo marinimo badu. Jo kūnas buvo nusėtas įvairiomis žaizdomis, vienos iš kurių buvo bebaigiančios gyti, o kitos visai šviežios. Berniukas, pasijutęs saugus, papasakojo siaubingas jo kankinimo detales.

Reklama

Flaviane instinktas teisingai padėjo atitinkamoms įstaigoms pradėti tyrimą dėl šios šeimos ir parūpinti berniukui ir jo sesei saugią aplinką. Dažnai žmonės susilaiko nuo įsikišimo į kitų žmonių gyvenimą, nes bijo negatyvaus atsako į dalykus, kurie jų neliečia. Tačiau Flaviane nepabijojo suklysti ir pasitikėjo savo instinktu. Kiti žmonės jos poelgį pavadino žygdarbiu, tačiau mergina nesijaučia didele heroje.

Reklama