Skip to main content

Plaukų stilistas siūlo nemokamus kirpimus benamiams. Pažiūrėkite, kaip vyras transformuoja ne tik jų išvaizdą, bet ir gyvenimus

Joshua Coombes iš Londono savo veikla garsėja internete ne pirmą kartą. Jau penktus metus savo veiklos kryptį pakeitęs vaikinas iki šiandienos savo laisvą laiką skiria labiausiai pažeidžiamiems žmonėms.

Reklama

Joshua pradėjo tokią labdaringą veiklą tada, kai suprato, kad sušelpti benamį gatvėje keletu svarų jam yra negana. Jis ieškojo būdo, kaip atrasti gilesnį ryšį ir duoti daugiau. Netrukus jis sukūrė judėjimą “duoti ką nors kitam, nesitikint nieko atgal” ir įkvėpė kitus žmones nepraeiti pro šalį tiems, kam reikia daugiau nei tik numesto euro į jų delną.

Joshua per pastaruosius keletą metų keliavo po pasaulį ir darė nemokamus išvaizdos pokyčiams jau tūkstančiams benamių. Tačiau žymiai didesnė dovana, kurią jis suteikė kiekvienam yra laikas ir nuoširdus rūpestis. Jis suteikia gyvenimu nusivylusiems žmonėms ne tik pasitikėjimo savimi, bet ir elementaraus palaikymo.

Reklama

To pusvalandžio metu vaikinas ne tik kerpa jų plaukus, tačiau ir kalbasi su žmogumi, kurio kartais nepakalbina niekas dienų dienomis. Jo instagram paskyra, kurią šiandien seka daugiau nei 163 tūkstančiai žmonių parodo ne tik nepakartojamas benamių transformacijas.

Reklama

Jo sekėjų dėka, Joshua gali padėti finansiškai kai kuriems benamiams, kurie ypač sunkiai verčiasi COVID-19 pandemijos metu.

Šie metai lėmė, kad ištuštėjusios miestų gatvės priverčia benamius net badauti ir šalti miegant lauke.

Reklama

Londonietis tokios reikšmingos veiklos dėka suprato, kad gali prisidėti ir daugiau, todėl jau kurį laiką jis ne tik kerpa, bet ir rašo straipsnius bei kalba įvairiose konferencijose.

Reklama

Transformacijos parodė, kaip stipriai skiriasi žmogaus išvaizda, kai benamis gauna galimybę būti profesionaliai pagražintu.

Benamis iš Australijos , su kuriuo Joshua susipažino ir užmezgė stiprų ryšį.

Joshua neslepia, kad jo veikla egzistuoja ne todėl, kad taip yra teisinga daryti, bet todėl, kad jis mėgaujasi tuo, ką jis daro.

Šis drąsus vaikinas įkvepia tūkstančius ir dar kartą parodo, kiek nedaug galime padaryti dėl žmonių, kurie tos pagalbos negali gauti daugiau iš niekur.

Video anglų kalba:

Reklama