Skip to main content

Policininkas sustabdė automobilį dėl neveikiančių stabdžių lempučių. Jis išlaipino vairuotoją, kuri nufotografavo ją šokiravusius pareigūno veiksmus

Būti sustabdytam policijos nėra pats maloniausias dalykas pasaulyje. Tačiau ne visada viskas pasibaigia baudomis ir sugadinta nuotaika. Chy-Niece Thacker buvo pakeliui į darbo pokalbį, kai ją sustabdė patruliuojantis policijos automobilis.

Reklama

Moteris nuotaika iš karto sugedo, nes ji bijojo pavėluoti į svarbų susitikimą bei gauti baudą, kurios ji neišgali sumokėti. Pareigūnas Jenkins sustabdė automobilį dėl neveikiančių stabdymo signalo lempučių. Moteris vairuodama tokį automobilį kėlė grėsmę ne tik sau, tačiau ir kitiems eismo dalyviams.

Chy-Niece bandė paaiškinti pareigūnui, kad jai lemputės buvo pakeistos vos prieš mėnesį, tačiau prieš porą dienų jos vėl nustojo veikti. Vairuotoja taip pat pasiguodė, kad už automobilio apžiūrą ir problemos sprendimą autoserviso darbuotojai norėjo gauti net 600 dolerių, kurių ji neturi.

Reklama

Štai tada pareigūnas paprašė atidaryti automobilio bagažinę. Moteris išlipusi iš automobilio nesuprato iš pradžių, kodėl šis pareigūnas nori tikrinti jos bagažinę. Netrukus ji suprato, kad jis bando jai pagelbėti.

Reklama

Pareigūnas Jenkins turėjo šiokių tokių mechanikos žinių, tad jis nusprendė sutaisyti automobilio problemą čia ir dabar. Vairuotoja buvo sužavėta tokio kilnaus vyro poelgio ir slapta nufotografavo jo gerą darbą. Netrukus jos stabdžių indikatoriaus lemputės veikė kaip naujos ir moteris galėjo toliau saugiai važiuoti į darbo pokalbį.

Kadangi žiniasklaidoje ir socialinėse medijose garsiausiai skamba tik blogi ir liūdnai pasibaigę įvykiai su policija, moteris nusprendė pasidalinti savo pozityvia patirtimi internete. Ji išreiškė didelę pagarbą ir dėkingumą pareigūnui, kuris ją dieną nenusisuko nuo jos vietoje baudos jis ištiesė pagalbos ranką.

Reklama

Moteris palietė temą, kuri aktuali tūkstančiams moterų – ji kaip ir daugybė kitų moterų neturi šalia vyrų, kurie jiems padėtų susitvarkyti su technika. Sunkiai besiverčianti moteris tą dieną ne tik išsaugojo savo piniginės turinį, bet ir buvo paprasčiausio žmogiško gerumo liudininke.

Reklama