Skip to main content

Policininkas užtiko narkomanų porelę vartojant narkotikus, tačiau jų nesuėmė, pastebėjęs vieną svarbią detalę. Netrukus dėl to pareigūno gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis

Dirbdamas policijos pareigūnų, Ryan Holets visada yra pasiruošęs tarnybos metu susidurti su pačiomis įvairiausiomis situacijomis. Jis niekada nesitikėjo, kad vieną dieną jo gyvenimas pasikeis visam laikui. Patruliuodamas mieste pareigūnas pamatė porelę, sėdinčią ant pievelės už degalinės.

Reklama

Jam kilo įtarimas, kad jie ruošiasi vartoti narkotikus viešoje vietoje, todėl jis neturėjo kitos išeities, tik prieiti ir patikrinti, ar jo įtarimai yra teisingi. Uniformuotas vyras turėjo įjungtą vaizdo kamerą, todėl visas trijulės pokalbis buvo įrašytas. Priėjęs prie poros Ryan pastebėjo, kad moteris ir vyras elgėsi taip, lyg jie ruoštųsi vartoti heroiną.

Pareigūno įtarimai pasitvirtino, tačiau staiga jo akis pastebėjo kitą detalę. Netrukus vartoti besiruošusi moteris buvo nėščia. Religingas vyras pakraupo vien nuo minties, kokią žalą ji savo elgesiu daro savo dar negimusiam vaikui. Paklausęs moters, kiek laiko ji jau yra nėščia, ji sugebėjo įvardinti tik apytikslį terminą – 7 ar 8 mėnesiai.

Reklama

Buvo akivaizdu, kad nuo narkotikų priklausoma moteris nė karto nebuvo pas gydytojus tikrintis sveikatos ar nėštumo eigos. Ryan negalėjo susilaikyti nepaklausęs moters itin svarbių klausimų. “Kam tu tai darai? Tai juk sužlugdysi savo vaiko sveikatą. Taip besielgdama tu jį nužudysi.”

Moteris vardu Crystal neturėjo, ką atsakyti ir tiesiog pravirko. Ji papasakojo vėliau pareigūnui, kad ji ieškojo, kas galėtų įsivaikinti jos vaiką.

Reklama

Nepaisant to, kaip ji savo elgesiu kenkė savo negimusiam vaikui, Crystal norėjo greit gimsiančiam kūdikiui tik gero. Tą pajuto ir Ryan, kurio galvoje jau kūrėsi planas. Jis ištarė jai pačius netikėčiausius žodžius – “aš galiu įsivaikinti tavo kūdikį, jei tu sugebėsi jo nenužudyti narkotikais”. Crystal negalėjo patikėti tuo, ką jai pasakė ką tik sutiktas policininkas.

Ji daugelį metų su pareigūnais turėjo tik labai nemalonių susitikimų, kurie visada baigdavosi tuo, kad Crystal su savo vaikinu sėsdavo už grotų. Šis kartas buvo kitoks. Ryan parodė moteriai savo šeimos nuotraukas, papasakojo, kad jis augina 4 nuostabius vaikus ir jie su malonumu užaugintų ir penktą. Jis paliko Crystal savo telefono numerį ir pasakė, jei ji apsispręstų leisti jiems įvaikinti jos kūdikį, jam paskambinti.

Reklama

Daug kam kilo klausimas, o kaip gi Ryan galėjo vietoje pats vienas priimti tokį sprendimą? Ką apie tai galvoja jo žmona ir 4 mažamečiai vaikai? Grįžęs namo jis papasakojo žmonai Rebecca apie viską, kas tą dieną nutiko. Iš pradžių patyrusi šoko būseną, Rebecca vos po minutės atsirado šypsena ir ji pritarė vyrui dėl nuostabios idėjos.

Reklama

Nors Rebecca ir Ryan kiekvienam yra vos 27-eri metai, jie jau susilaukę 4 vaikų svarstė galimybę įsivaikinti arba globoti dar vieną vaiką. Likimas taip susidėliojo, kad viskas įvyko anksčiau, nei jie planavo. Jau po kelių dienų pora susitiko su Crystal ir jos vaikinu Tom vakarienės. Tą vakarą jie sužinojo daug apie Crystal.

Ji yra labai protinga ir moteris, turinti net aukštąjį menų srities išsilavinimą. Jos gyvenimas pasisuko netikėta linkme ir vos per keletą mėnesių ji įklimpo į labai gilias narkotikų pinkles. Ji irgi įsitikino, kad Ryan ir Rebecca ketinimai yra tik patys geriausi ir kad jie bus nuostabiais tėvais jos mažylei.

Po keletos savaičių Rebecca ir Ryan buvo kartu su Crystal ligoninėje, kurioje gimė mažylė, naujų tėvų pavadinta Hope. Šis vardas simbolizavo tą viltį, kad šios mažylės gyvenimas susiklostys tik geriausia linkme. Atsisveikindama su Hope Crystal paprašė naujųjų įtėvių pasirūpinti jos mažyle.

Rebecca palinkėjo Crystal taip pat pasirūpinti savimi ir pasistengti grąžinti gyvenimą į normalias vėžes. Nors mažylė Hope turėjo iškęsti skaudžius narkotikų iš jos kūno pasišalinimo simptomus, po savaitės visa šeima jau buvo namie. Nors tėvai dar net keletą metų nežinos, kokias pasekmes mergaitės raidai paliko mamos narkotikų vartojimas, Ryan ir Rebecca yra pasiryžę suteikti mažylei Hope viską, ko jai gali prireikti gyvenime.

Holets šeima ir toliau palaiko ryšį su Crystal, kuri sutiko gauti pagalbą ir vieno dosnaus reabilitacijos centro dėka gauna profesionalią pagalbą už dyką. Jau kurį laiką narkotikų nebevartojanti Crystal džiaugiasi tuo, kaip jos kūdikiui yra gerai naujoje šeimoje. 

Nuostabi istorija su laiminga pabaiga sužavėjo milijonus skaitytojų, kurie linki šiai šeimai ir gyvenimą naujai pradėjusiai Crystal tik didžiausios sėkmės. 

Reklama