Skip to main content

Šeima gyveno pašiūrėje, tačiau genialios 8-mečio verslo idėjos dėka, šeimos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis

Prasidėjusi pandemija paveikė visą pasaulį, tačiau ir taip sunkiai besiverčiančias šeimas ji palietė skaudžiausiai. Tačiau kad ir kaip būtų sudėtinga, iš kiekvienos situacijos galima pabandyti ir surasti išeitį.

Reklama

Štai Moreno šeima iš Kalifornijos šių metų pradžią pasitiko pesimistiškai. 8-metis Aaron, jo vieniša mama Berenice ir dar du šeimos nariai pandemijos pradžią pasitiko gyvendami pašiūrėje. Berenice neteko darbo, tad visa šeima buvo praktiškai benamiais.

Tualetu šeima naudojosi netoliese esančiose kavinėse, o miegoti nepaprastai dideliame Los Andželo karštyje. Tačiau net ir tokiose sąlygose 8-metis matė prošvaistes ir galimybę išsikapstyti iš skurdo.  Aaron paprašė mamos jos paskutinių 12 dolerių tam, kad nusipirktų 8 mažus augalus.

Reklama

Pardavęs juos, berniukas šeimai uždirbo 4 dolerius pelno. Jis ir toliau pirko ir perpardavinėjo augalus kol savo sąskaitoje berniukas jau sukaupė 200 dolerių. Matydami berniuko entuziazmą, Moreno šeimos draugas sukūrė lėšų rinkimo akciją, kurios metu jis pakvietė dosnius žmones paaukoti bene jauniausiam verslininkui įgyvendinti svajonę ir užauginti jo turimą verslą.

Reklama

Visi žmonės galėjo matyti berniuko Instagram profilį, kur šaunus berniukas iš karto pavergė žmonių širdis. Jo verslo populiarumas augo ir kartu augo ir lėšų skaičius. Niekas nesitikėjo, tačiau iš pradinio tikslo surinkti 1000 dolerių, šeima sulaukė įspūdingos 50 000 dolerių sumos.

Pagerėjusi šeimos finansinė situacija taip pat reiškė, kad Aaron sesutė, gyvenanti Meksikoje su močiute, gali pagaliau atvykti irgi į Ameriką ir gyventi su savo broliais ir seserimis. Šiandien šeima jau gyvena naujame bute Los Andžele ir net turi automobilį.

Reklama

Aaron išplėtė savo verslą ir dabar pardavinėja daugybę įvairiausių augalų, o savo darbą jis atlieka naujų namų garaže. Sumanaus berniuko dėka, šeima dabar gali gyventi saugiai, ramiai ir jaukiai. Viskas pavyko tik dėl to, kad berniukas turėjo aistrą augalams ir neįprastą tokio amžiaus berniukams verslumo gyslelę.

Reklama

Tačiau čia Aaron planai nesustoja – ateityje jis svajoja kurti unikalius Nike sportbačius o pabaigus mokyklą mokytis teisės ir tapti teisėju. Iš šio berniuko istorijos įkvėpimo pasisėmė tūkstančiai suaugusiųjų. Daugelis pripažino, kad jiems kartais trūksta jaunatviško kūrybiškumo ir drąsos pradėti kažką naujo. Ši šeima neturėjo ką prarasti, o įgijo daug.

Video anglų kalba, kuriame galima pamatyti pašiūrę, kurioje gyveno šeima:

 

Reklama