Skip to main content

Seneliai netikėtai prarado visas savo santaupas. Netrukus sužinojo, kad dėl visko kalta 8-metė anūkė

Liz ir Jim Harrison galvojo, kad jų banko sąskaitą nulaužė nusikaltėliai, kai iš jos dingo 3000 svarų. Jie negalėjo sugalvoti jokios kitos pinigų dingimo priežasties, nes patys pinigų neišleido ir niekam priėjimo prie jų kortelių nebuvo.

Reklama

Senolių pora kreipėsi į banką, kurio darbuotojai patikrinę sąskaitą sugebėjo atskleisti, kur dingo jų pinigai. Paaiškėjo, kad poros 8-metė anūkė žaidė žaidimus, kuriuose vieno mygtuko paspaudimu ji atliko pirkimus kone kasdieną.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Porai neliko nieko kito tik reiptis tiek į banką, tiek į žaidimo kūrėjus pagalbos išsprendžiant problemą. Blogiausia buvo tai, kad jie prarado visas savo santaupas. seneliai net neįsivaizdavo, kad jų banko paskyra yra kažkokiu būdu susieta su žaidimu ir jame be jokių perspėjimų galima taip lengvai leisti didelius pinigus.

Reklama

Pati aštuonmetė ne iki galo suprato, kad leidžia tikrus pinigus iš senelių banko sąskaitos. Žaidimas, kurį žaidė mergaitė, yra labai įtraukiantis. Jo esmė yra kurti virtualų pasaulį, o įvairius dalykus žaidime galima arba užsidirbti atliekant užduotis, arba nusipirkti.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tik mergaitė nesuvokė, kad pinigai, kuriuos ji leidžia yra ne virtualūs, o tikrų tikriausi. Liz ir Jim buvo pakraupę nuo to, kaip šiandien lengva yra pasinaudoti sąskaitomis ir kaip sąskaitos savininkas nėra apsaugoti nuo tokių situacijų.

Be abejonės, žmogus pats gali nusistatyti apribojimus savo kompiuteryje ar telefone prieš bet kokius pirkimus be suaugusiojo žinios, bet apie tokius nustatymus pora nieko nenumanė. Dabar senoliai bando išspręsti šią situaciją kartu su banko darbuotojais.

Reklama

Laimei, žaidimo kūrėjai sureagavo į žiniasklaidoje pasirodžiusią senolių situaciją ir ruošia procesą, kurio metu galės grąžinti poros prarastas santaupas. Ši istorija buvo puikus priminimas ir kitiems tėvams ir seneliams visada būti atsargiems prieš tai, kai duoda savo mažiesiems žaisti su jų telefonais. Prisiminkite – būtina visada patikrinti, kad programėlės nustatymuose mokėjimai visada būtų išjungti.

Reklama