Skip to main content

Senolis apsidžiaugė, kad šalia jo namų įsikūrusio darželio auklėtiniai vieną dieną nutarė su juo pabendrauti. Tačiau tai, kas įvyko kitą dieną, nustebino auklėtojas

91-erių senolis vardu Gene McGehee negalėjo nuslėpti savo džiaugsmo, kai vieną dieną išėjus į savo kiemą jį pasitiko būrys vaikų. Kitoje gatvės pusėje įsikūręs darželis pasirodžius pavasario saulei ištuštėja kiekvieną popietę, nes visi auklėtiniai išeina į gatvę žaisti.

Reklama

Tą dieną visi su mielu noru palaikė kompaniją senoliui, kurio veide nedingo šypsena. Vyras susipažino ir su vaikus prižiūrinčia auklėtoja Meghan, kuri buvo laiminga, kad vaikai buvo taip susidomėję seneliu. Turbūt nėra nieko geresnio vyresnio amžiaus žmogui nei dėmesys ir perduodama vaikų pozityvi energija.

Sunkiai jau vaikštantis Gene akivaizdžiai jautėsi stipresnis ir net pagainiojo kamuolį su keturmečiais. Meghan pažadėjo vyrui, kad kitą dieną jis ir vėl galės prisijungti prie vaikų. Tačiau kitą dieną besišypsantis senukas nustebino merginą, kuri priėjo prie jo ir pakalbino jį.

Reklama

Jis paklausė, kuo ji vardu. Pasimetusi mergina prisistatė vėl, tačiau tik tos dienos pabaigoje pakalbėjus su Gene dukra ji sužinojo, kad senolis serga labai pažengusia demencijos forma. Kiekvieną naktį jo atmintis kone išsitrina, todėl jis niekaip neprisimena, kad jie vakar susipažino.

Reklama

Meghan buvo labai supratinga ir taip pat apie senolio problemą ji papasakojo vaikams, kuriems senolis labai patiko. Auklėtoja pasirūpino tuo, kad vaikai nesutrikdytų Gene netinkamais klausimais ir tiesiog leistų smagiai laiką.

Meghan taip pat neprieštaravo kasdien prisistatyti iš naujo. Visiems buvo įdomiausia tai, kad per ilgą laiką žaidimai ir bendravimas su vaikais suteikė tiek džiaugsmo ligotam senoliui. Gene kartais neatpažįsta net savo atvaizdo nuotraukose ar net veidrodyje, tačiau tai netrukdo jam turėti ilgalaikių jaunų draugų, su kuriais jis susitinka kone kasdien.

Reklama

Tokia senolio ir darželio auklėtinių draugystė trunka jau trejus metus, o jų istoriją panoro papasakoti net didžiausias žinių portalas JAV. Šie vaikai suteikė ne tik galimybę senoliui pasijusti nors šiek tiek normalioje aplinkoje, bet ir išgydė jo skaudų vienatvės jausmą.

Reklama

Gene artimieji mano, kad senolio atmintyje ne viskas išsitrina per naktį, jie tiki, kad kažkokia pozityvi emocija lieka jo viduje. Būtent jos vedinas Gene kasdien vėl ir vėl traukia pas vaikus, kuriuos jis mano matantis pirmą kartą.

Jis tiesiog prisimena, kad lauke jam bus smagu. Būtent todėl jis kasdien žengia pro savo namų slenkstį ir vėl susipažįsta su mumis ir vaikais” – pasakojo Meghan. Geriausią atsakymą turi būtent mažieji, kurie sako: “Mūsų nelieka Gene galvoje, tačiau mes išliekame jo širdyje”

Video reportažas ir Gene istorija (anglų kalba):

 

Reklama