Skip to main content

Seselė buvo laiku ir vietoje kai didelė grupė motociklininkų pateko į avariją. Sužeistiesiems padėjusios moters po metų laukė didelis siurprizas

Moteris vardu Daryn Sturch tikrai niekada nepamirš dienos, kai ji visiškai atsitiktinai tapo kraupaus įvykio liudininke. Du vaikus auginanti seselė važiavo su dukra namo iš parduotuvės kai ji pamatė didelę motociklininkų grupę bėdoje.

Reklama

Jai buvo akivaizdu, kad vos prieš keliolika minučių įvyko didelė avarija, kurioje nukentėjo nemažai žmonių. Ji tiesiog privalėjo sustoti ir suteikti profesionalią pirmąją pagalbą sužeistiesiems. Iš pradžių Daryn paprašė savo 8-metės dukros likti automobilyje, nes ji nežinojo, kokie įvykio vaizdai jų laukia.

Vėliau mama pasikvietė ir 8-metę Bryanne padėti jai su avarijos aukomis. Jos greita reakcija ir suteikta pagalba tikrai padėjo net keletui žmonių išsaugoti gyvybes. Milvokio baikerių grupė buvo nepaprastai dėkinga moteriai, kuri ištiesė savo pagalbos ranką ten ir tada, kur jos labai reikėjo.

Reklama

Grupė palaikė ryšį su Daryn ir ne vieną kartą bendravo su ją per Facebook. Vieną vasaros dieną Daryn pasidalino savo dukros nuotrauka. Joje matėsi, kaip Bryanne prie savo kiemo įvažiavimo pardavinėja limonadą. Tai tipinė amerikiečių vaikų veikla ir puikus būdas vasarą vaikams užsidirbti papildomą dolerį.

Reklama

Ta nuotrauka nepraslydo ir pro baikerių akis, kurie sugalvojo puikią staigmeną ne tik Bryanne, bet ir Daryn. Nieko nenutuokianti mergaitė labai nustebo iš tolo išgirdusi triukšmą. Jos nuostabą pakeitė labai didelis džiaugsmas kai ji pamatė savo prieš metus sutiktus draugus, visa grupe atvažiuojant pas ją.

Mergaitė su broliu mojavo pro juos pravažiavusiam motociklų paradui ir vėliau pasitiko visą didelę grupę prie savo prekystalio. Tą dieną motociklų entuziastai gavo puikią galimybę atsidėkoti už parodytą gerumą prieš metus. Iš Bryanne visi nusipirko limonado, tačiau vietoje 1 dolerio už stiklinę jie sumokėjo kiekvienas po 10, 20 ir 50 dolerių kiekvienas.

Reklama

Jie ne tik nudžiugino mergaitę, tačiau galėjo dar kartą asmeniškai padėkoti medikei, buvusiai šalia jų sunkią akimirką. Nors baikeriai turi daugiausia baugią reputaciją, neretai tokios grupės užsiima labdaringa veikla ir dalyvauja socialiniuose projektuose.

Reklama

Tai buvo puikus pavyzdys, kaip negalima spręsti apie knygą iš jos viršelio. Grupė baikerių paprastame gyvenamajame rajone tikrai galbūt išgąsdino ne vieną, tačiau tai buvo labai jautrus ir šypsenų kupinas susitikimas.

Reklama