Skip to main content

Grupę poilsiautojų plaukiančių valtyje su vaivorykštės vėliava persekiojo homofobai. Tai, kas staiga nutiko priekabiautojams parodė, kad karma iš tikrųjų egzistuoja

Jau daug metų ir ypač paskutiniu metu vyksta diskusijos ir konfliktai dėl netolerancijos ir neapykantos LGBT žmonėms. Vienas dažniausiai skambančių frazių yra apie tai, kad homoseksualūs žmonės per daug reklamuojasi ir per daug demonstruoja savo seksualinę orientaciją.

Reklama

Tačiau yra daugybė pavyzdžių, kai LGBT priklausantys asmenys nieko nekliudo ir niekam netrukdo, tačiau vis vien sulaukia patyčių ir net užpuolimų. Vienas tokių pavyzdžių dabar plinta internete kaip virusas. Nesvarbu, ar tikite karma, ar ne, ši istorija ir video įrašai įrodo, kad niekada nereikia “spjauti į šulinį, iš kurio gali tekti atsigerti”.

Grupelė jaunuolių poilsiavo plaukiodami kateriu ežere šalia Mozės ežero miestelio Vašingtono valstijoje. Poilsiautojai niekam netrukdė, netriukšmavo ir tik mėgavosi saule ir vandeniu. Tačiau kitos jaunų žmonių grupės dėmesį patraukė vaivorykštės vėliavėlė, dėl kurios jie nusprendė pasielgti nelabai gražiai.

Reklama

Apie visą įvykį papasakojo vienas poilsiautojų, vardu Robbie. Nepažįstamųjų kateris pradėjo pavojingai sukti ratus aplink katerį, kuriame ilsėjosi Robbie su draugais. Nepažįstamieji pradėjo ne tik kelti pavojingas bangas, šaukti įvairius necenzūrinius žodžius, tačiau ir parodė ne vieną negražų gestą.

Reklama

Robbie ir jo draugams nebuvo svetimi homofobijos išpuoliai, tačiau jie negalėjo suprasti, kodėl kita grupė jaunuolių taip pradėjo elgtis. Tačiau pavjingoje situacijoje atsidūrę draugai labai greitai suprato, kad karma egzistuoja ir jiems patiems nieko nereikia daryti tam, kad apsiginti.

Visiškai netikėtai persekiotojų kateris užsiliepsnojo ir du vaikinai ir mergina buvo priversti šokti į vandenį ir ieškoti išsigelbėjimo. Be abejonės, Robbie su draugais nepaliko nelaimėlių likimo valioje ir priplaukę juos ištraukė iš vandens. Staiga pasityčioti sumaniusių žmonių veiduose buvo isterija, išgąstis ir siaubas, nes jie ką tik išsisuko iš didelės nelaimės.

Reklama

Bjauriausia buvo tai, kad trys skenduoliai net nepadėkojo juos išgelbėjusiems žmonėms ir būdami kateryje net užsirūkė, neatsiklausdami šeimininkų leidimo. Išsigelbėjusi mergina isteriškai verkė ir šaukė net ir būdama saugioje aplinkoje, o trečiasis sėdėjo tyliai, nes iš baimės pridarė į kelnes. 

Reklama

Visą įvykį užfiksavo ne vienas poilsiautojo telefono kamera, tačiau būtent Robbie video išplito internete it virusas. Nors vaikinas džiaugėsi, kad niekas rimtai nenukentėjo, labiausiai jį nudžiugino didelis palaikymas iš internautų. Vienas net pašmaikštavo apie tai, kad jis nežinojo, kad būti homofobu yra taip pavojinga. 

Vaikinas sulaukė daugybės komentarų, kurie teigė tą patį – nors jaunuoliai nenusipelnė tokios nelaimės, jie turėtų pasimokyti, kad neapykantos skleidimas gali jiems skaudžiai atsirūgti. Šių jaunuolių neatsakingi veiksmai bandant sukelti pavojų niekuo detai grupelei lėmė, kad jų pačių kateris neišlaikė visų “triukų”, kuriuos jie išdarinėjo. Tai buvo idealiausias karmos pavyzdys!

Robbie video, surinkęs jau 12 milijonų peržiūrų:

@uhohbigboi

We safely got them out of the water immediately. We were nicer than they were. #pride#lgbtq#boat#Fail#Karma#Gay#hate#sorrynotsorry

♬ Oh No – Kreepa

Antra dalis:

@uhohbigboi

Reply to @dark_umbre0n Part two with my two best friends @retro_ushi_ and @nova.starr96 #Gay#hate#sorrynotsorry#Karma#Fail#boat#lgbtq#pride

♬ original sound – UhOhBigBoi

Reklama