Skip to main content

Ši moteris gyvena su gigantiškomis kojomis

Šios moters kojose yra ekstremali limfedema. Iš pradžių tai buvo vienoje, dešinėje kojoje, vėliau išplito per abi. Tada Monique Samuels nebe galėjo dalyvauti plaukimo varžybose, būti palaikymo komandos šokėja, bei pradėjo slėpti kojas laisvais sijonukais, suknelėmis, vietoj to, kad nešiotų šortus ir kelnes, kaip bendraamžės merginos tuo metu.

Reklama

Paaugus, tai daugiau pasidarė ne kiek pasirinkimas, bet praktiškumas. Nors vaistų nuo limfedemos nėra, yra būdų, kuriais Monique gali tai kontroliuoti. Namuose ji turi bėgimo takelį, svorius ir mankština kojas kaip įmanoma.
Ji naudoja specialų siurblį, kuris dirba 60 minučių kiekvieną kartą, kad padėtų nuo tinimo. Moteriai taip pat buvo atlikta 12 operacijų, kad iš kojų pašalinti skysčių perteklius, tačiau tai yra tik laikina priemonė.

Moteris negimė su šia problema. Limfedema jai atsirado būnant 12-os metų. Po to kai krito čiuoždama ant ledo, mergaitė galvojo, jog pasitempė kojas. Tačiau, po poros savaičių, kai skausmas išnyko, liko patinimas. Monique su mama lankėsi pas daugybę daktarų ir darėsi įvairius tyrimus, kol atrado teisingą diagnozę.

Reklama

Šiandien Monique kojos yra šiek tiek mažesnės, nei anksčiau, todėl ji leidžia sau vėl mūvėti šortukus ir aptemptesnes kelnias. Su krentančiu svoriu nuo kojų, merginai atsirado ir daugiau pasitikėjimo savimi. Todėl, moteris pradėjo skelbti nuotraukas „Instagrame“, taip pat kai kuriuos vaizdo įrašus, „Youtube“, kad suteiktų ir kitoms moterims tokį pat pasitikėjimą.

Daugiau galite pažiūrėti vaizdo įraše anglų kalba:

Reklama