Skip to main content

Ši šeima pradėjo švęsti Kalėdas 3 mėnesiais anksčiau. To priežastis nepaprastai graudi

Netekti artimo žmogaus baisiai ligai yra viena didžiausių bėdų, kokias kas nors gali išgyventi. Tačiau kai sužinai, kad tavo 3-metis sūnus serga nepagydomu smegenų vėžiu, pasaulis subyra į šipulius. Taip jaučiasi ir berniuko vardu Ellis Price tėvai, kurie baisią diagnozę išgirdo praeitų metų rugsėjį.

Reklama

Tėvai pradžioje manė, kad sūnui tėra ausies uždegimas. Tačiau tik išsamesni tyrimai atskleidė, kad berniuko galvoje yra 8cm x 5cm dydžio auglys. Berniukui iš karto buvo atliktos dvi sudėtingos operacijos bei paskirtas gydymas chemoterapija bei švitinimu.

Vos trejų metų berniukas privalėjo iškęsti komplikacijas, susijusias su gydymu, tačiau visos viltys žlugo šių metų liepą, kai gydytojai nustatė, kad vėžys išplito ir berniukui liko vos keletas savaičių gyventi. Nors visa šeima ir pats berniukas buvo sukrėsti žinių, tačiau visi kartu greitai susiėmė ir nusprendė likusias berniuko gyvenimo dienas praleisti kuo laimingiau.

Reklama

Nieko nelaukusi mama atšventė superherojų įkvėptą Ellis gimtadienį dar ligoninės palatoje, nors berniukui sukakti ketveri turėjo tik 2021-ųjų sausį. Deja, gydytojai prognozuoja, kad mažylis nesulauks tos dienos, tad šeima nusprendė švęsti jau dabar.

Reklama

Mama netrukus paskelbė savo sūnaus istoriją internete ir sulaukė didžiulio palaikymo bei išankstinių Kalėdinių sveikinimų, skirtų Ellis.

Berniuką pasveikino video įrašais net jo mėgstamiausios futbolo komandos futbolininkai. Kalėdų šventėje dalyvavo ir elniais perrengti poniai, elfai, buvo dirbtinio sniego ir net Kalėdų senelis.

Reklama

Visa šeima valgė šventinę vakarienę ir sode žiūrėjo Kalėdinius filmus. Mama pasidalino, kad jie pasistengė sukurti viso gyvenimo Kalėdas apimančią šventę, kadangi tai paskutinės Ellis Kalėdos jo gyvenime.

Reklama

Reklama