Skip to main content

Sunkiai besiverčiantis vyras pamatė pažįstamą daiktą televizijos laidoje. Staiga jo gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis

Loren Krytzer gyvenimas pasikeitė tragiškai po sunkios avarijos, kurios metu jis neteko kojos. Darbštus ir stiprus vyras staiga tapo neįgaliuoju, o tai atsiliepė ir jo finansinei padėčiai.

Reklama

Vyras negalėjo dirbti, tad išgyventi teko iš menkos neįgaliojo pašalpos. Jis pradėjo skęsti depresijoje ir nematė galimybės gyvenimui grįžti į senas vėžias. Vieną dieną Loren žiūrėjo televizijos laidą apie sendaikčius ir antikvarinius dirbinius.

Labai populiarioje laidoje dažnai atsiranda stebinančių atradimų, apie kurių vertę papasakoja specialistai. Tą dieną Loren pamatė kai ką, kas priminė jam seniai pamirštą jo namuose besivoliojantį daiktą. Laidoje Antiques Roadshow dalyvavo vyras, kuris atsinešė seną vilnonę antklodę. Visų nuostabai, tai buvo sena indėnų genties vadui priklausiusi antklodė, kurios vertė buvo įvardinta tarp 350 ir 500 tūkstančių dolerių.

Reklama

Ši iš koto verčianti žinia privertė Loren susirasti savąją palyginimui. Jis suprato, kad turi tokio paties tipo daiktą, kuri prieš daugiau nei 200 metų priklausė indėnams.

Reklama

Šiandien tokie daiktai itin trokštami kolekcionierių bei istorikų, kurie domisi senaja Šiaurės Amerikos kultūra. Vyras netrukus kreipėsi į vertintojus, kurie patvirtino antklodės autentiškumą. Sekantis žingsnis buvo dalyvavimas aukcione.

Tos dienos vyras nepamirš niekada – pradinė kaina buvo net 150 tūkstančių dolerių.

Reklama

Tačiau svarbiausias momentas buvo galutinė kaina – 1.5 milijono dolerių. Taip vienu plaktuko mostu vyras iš sunkiai besiverčiančio neįgaliojo tapo milijonieriumi.

Reklama

Vyras neslėpė, kad šis iš pažiūros bevertis daiktas davė jam antrą šansą gyvenimui. Dabar vyras turi nusipirkęs naują namą, porą automobilių, apie kuriuos ilgai svajojo. Jis net neatsispyrė pagundai įsigyti motociklą.

Be abejonės, jam teko susidurti ir su negatyvu, kurį jam išreiškė jo giminaičiai, su kuriais jis nesimatė jau ilgus metus. Vyras sulaukė skambučių ir žinučių su reikalavimais dalintis pinigais. Loren paveldėjo šią antklodę iš savo močiutės po to, kai niekas iš jo giminaičių jos nenorėjo. Tada dar niekas nežinojo, kiek ji verta.

Tačiau jis žiūri į viską pozityviai ir dabar gali džiaugtis geru gyvenimu su mylimąja.

Video anglų kalba:

Reklama