Skip to main content

Svečiai pakraupo nuo to, kaip juos suskirstė jaunavedžiai pagal jų dovanos dydį. Netrukus nekorektišką vestuvių kvietimą aptarė visas internetas

Artėjanti vasara yra be abejonės laukiamiausias laikas visoms poroms, ketinančioms susituokti. Pasiruošti vestuvėms jaunieji paaukoja daug jėgų ir nervų, tačiau ne ką mažiau su iššūkiais susiduria ir svečiai, besiruošiantys pasveikinti naujai sukurtas šeimas.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ką apsirengti, kur pasidažyti ar pasidaryti šukuoseną, kokią dovaną padovanoti arba kiek jai skirti lėšų. Egzistuoja tarsi toks nerašytas “kodeksas” dovanoti porai tokią sumą, pagal tai, kokio prabangumo yra šventė. Dažna pora net ir planuoja vestuves su potencialiomis dovanomis tam, kad jos “atsipirktų”.

Asociatyvi nuotrauka

Tačiau kai kurios poros peržengia jau visas ribas, skirstydami svečius pagal jų pajamas. Viena pora, kurios tapatybė internete nebuvo skelbiama, savo svečiams su pakvietimais išsiuntė ir maisto meniu pasiūlymus, kuriuose svečias turėjo pažymėti, kokios vakarienės jis pageidauja. Na, įprastai svečių tiesiog prašoma pasirinkti tarp žuvies, paukštienos ar kitokios mėsos patiekalo, tačiau šis kvietimas buvo kur kas kitame lygyje.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Jame buvo parašytas net ne du ar trys patiekalų pasirinkimai, bet net 7! Tačiau svečiui nebuvo duotos galimybės rinktis bet ką. Kiekvienas, gavęs šį kvietimą, privalėjo save priskirti prie vienos iš 4 grupių pagal jų dovanojamą sumą! Dovanojantys iki 250 dolerių galėjo pasirinkti arba vištienos, arba kardžuvės patiekalą. Tie, kas dovanoja nuo 250 iki 500 dolerių priklausė “sidabrinei” grupei ir galėjo rinktis iš prieš tai minėtų patiekalų arba lašišos kepsnio ir paprasto jautienos kepsnio.

Reklama

Toliau viskas tik gražiau! Dovanojantys nuo 501 iki 1000 dolerių jau gali rinktis ir iš omarų uodegėlių arba filė steiko vakarienės. Na o aukščiausiajai klasei, pavadintai “platinine”, priklauso tie, kas porai ruošiasi dovanoti nuo 1001 iki 2500 dolerių. Šie turtuoliai jau gali rinktis vieną iš visų minėtų opcijų arba didelio kilograminio omaro vakarienės su šampanu.

Asociatyvi nuotrauka

Svečiai, gavę šiuos kvietimus, pasijuto mažų  mažiausiai nepatogiai. Iš tiesų, tokių jaunųjų “bajerių” reikia gerai su žiburiu paieškoti, nes daug kas sutiko, kad toks skirstymas yra visiškai absurdiškas. Nenuostabu, kad kažkas pasijuto tikrai įžeistas tokiu kvietimu ir pasidalino nuotrauka internete.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Ji žaibiškai išplito visur, sukeldama daug pykčio ir komentarų iš svečius užjaučiančių internautų. Daug kas rašė, kad jie niekada niekam nelinkėtų turėti tokių žmonių savo aplinkoje, nes šis grupavimas sufleruoja, kad ir gyvenime ši pora savo artimuosius ir draugus “sudeda į lentynėles”.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Kai galiausiai anoniminė jaunavedžių pora pamatė, kad jų pakvietimas sklando interneto platybėse, jie susisiekė su visais svečiais sakydami, kad tai buvo tik pokštas, kurio deja nesuprato dauguma svečių. Nežinome, ar svečiai žino, kad jaunavedžių humoro jausmas yra šiek tiek keistokas, tačiau aišku, kad ši šventė nepraėjo be apkalbų.

Asociatyvi nuotrauka

Net jei pora nusprendė pajuokauti su savo svečiais, mažų mažiausia jie galėjo užsiminti, kad tai juokelis smulkiu šriftu po visu tekstu. Dauguma įtarė, kad sulaukus didelės pykčio bangos, pora tik bandė išsisukti iš situacijos. 

Ar jums teko dalyvauti vestuvėse, kuriose patyrėte kažką panašaus? Papasakokite! 

Reklama