Skip to main content

Taksi vairuotoja gavo labai netikėtą arbatpinigių sumą iš dosnaus kliento. Praėjus porai dienų nuo to paties vyro ji gavo žinutę, kuri pakeitė jos likimą

“Žmogus planuoja, o Dievas juokiasi” – tai patarlė, skaudžiai žinoma kone visiems. Gal nėra taip baisu, jei žlunga tik tavo laisvalaikio planai, tačiau liūdniausia būna tiems, kuriems žlunga didieji gyvenimo tikslai. Latonya Young būdama 43-ejų vis dar bandė siekti aukštojo išsilavinimo.

Reklama

Tačiau gyvenimas ir susiklostančios aplinkybės vis nustumdavo ją nuo finišo tiesiosios. Moteris neseniai išgyvenusi skaudžias skyrybas ne tik turėjo pasirūpinti savo vaikais, tačiau ir suteikti pagalbos savo vyresnio amžiaus sergančiai mamai. Latonya jau atrodė, kad universiteto diplomas jai bus nepasiekiamas.

Moters visas gyvenimas buvo it amerikietiški kalneliai. Dar nebaigus mokyklos ji pastojo ir turėjo mesti mokslus. Tačiau ūgtelėjus jos pirmagimiui ambicinga mama nusprendė užbaigti mokyklą, gauti išsilavinimą ir net įstoti į universitetą. Tą jai pavyko padaryti 2010-aisiais, tačiau ir tada jos gyvenimas nesiklostė taip, kaip ji norėjo.

Reklama

Mokydamasi nuotoliniu būdu dar 2018-aisias ji nebuvo baigusi studijų. Netikėtai patirtos traumos tik ištuštino jos piniginę medicinos išlaidoms, o reikia nepamiršti taip pat to, kad jai teko išlaikyti savo šeimą. Moteris įsidarbino vairuotoja Uber ir Lyft pavežėjų kompanijoje.

Reklama

Vieną dieną jai teko pavėžėti klientą, kuriam buvo labai nesėkminga diena. Vyras vardu Kevin su mielu noru šnekučiavosi su vairuotoja, nes tai jį prablaškė nuo jo turimų rūpesčių. Pokalbiui įsirutuliojus Latonya užsiminė apie savo nebaigtas studijas ir turimas skolas, kurios ir neleidžia jai grįžti į universitetą. Kevin yra žmogus, nuoširdžiai vertinantis kitus žmones ir jų pastangas siekti geresnio gyvenimo.

Būtent todėl tą dieną prieš atsisveikindamas vyras nusprendė pradžiuginti moterį ir paliko jai labai dosnią sumą arbatpinigių – 120 dolerių. Laiminga vairuotoja tą dieną nusprendė daugiau nebe ieškoti klientų ir grįžo namo praleisti dienos su vaikais. Praėjus savaitgaliui Latonya gavo labai netikėtą žinutę ankstyvą pirmadienio rytą.

Reklama

Ji buvo nuo vieną kartą matyto Kevin, kuris buvo sujaudintas jos istorijos ir panoro padėti. Kevin jai pranešė, kad jos 700 dolerių būtiniausioji skola už mokslus yra padengta, tad ji jau tą pačią dieną gali grįžti į universitetą. Latonya negalėjo patikėti tokiu visiško nepažįstamojo gerumu, nes tie 700 dolerių jai atrodė it loterijoje laimėtas milijonas.

Reklama

Būtent šio postūmio ir palaikymo jai trūko tą akimirką, tad ji buvo iki širdies gelmių dėkinga Kevin. Tačiau moteris norėjo būtinai atsilyginti jam ir grąžinti su laiku jo paaukotą sumą. Griežtai tam paprieštaravęs Kevin pasakė, kad jam didžiausias atlygis būtų sudalyvauti jos išleistuvių ir diplomų įteikimo ceremonijoje. Laimei, mažiau nei po metų šie du žmonės turėjo tą galimybę.

Kevin nepaprastai didžiavosi Latonya, kuri pagaliau kirto finišo tiesiąją ir nuo šiol galės suteikti geresnį gyvenimą sau ir savo vaikams. Šių dviejų nepažįstamųjų istorija akimirksniu išplito po visą šalį, nes apie Kevin gerumą ir Latonya užsispyrimą kalbėjo didžiausios JAV televizijos laidos.

Galiausiai jie abu buvo pakviesti ir į Ellen DeGeneres pokalbių laidą, kurioje už Kevin gerumą jam buvo atsilyginta su kaupu. Laidos rėmėjai nusprendė jį išsiųsti atostogų bet kur pasaulyje, kur jis panorėtų. O Latonya gavo 25 000 dolerių čekį studijų paskoloms padengti.

Tada tapo akivaizdu, kad didžiausią įtaką turėjo ne 700 dolerių, kuriuos sumokėjo Kevin, o tas paprastas nuoširdus rūpestis nepažįstamąja. Visas vyro gerumas grįžo bumerangu padidėjęs dešimtimis kartų ir pagelbėjo sunkiai besiverčiančiai vienišai mamai pasiekti savo svajonių.

Reklama