Skip to main content

Tėvai griebėsi paskutinio šiaudo ir merdinčią mažylę nusivežė į susitikimą su Popiežiumi. Jo metu popiežius pabučiavo kūdikio galvą, o po to sekė neįtikėtini pokyčiai

Kai tėvams Joey ir Kristen gimė jų mažylė dukra Gianna, jie buvo devintame danguje. Sūnų auginantys tėvai buvo labai laimingi sulaukę gražios, nuostabios dukrelės. Niekas tikrai negalėjo įsivaizduoti, kad netrukus jų gyvenimus aptemdys didžiulis skausmas.

Reklama

Tačiau greitai poros džiaugsmą aptemdė medikų nerimas. Išsamių tyrimų buvo nustatyta, kad mažylė gimė su augliu smegenyse. Galiausiai jai buvo nustatyta reta kraujo liga, kuri ir lėmė navikų susidarymą mažylės smegenų kamiene. Operuoti jo nebuvo įmanoma. Tokio reto atvejo medikai seniai nebuvo matę ir jie žinojo, kad prognozės yra labai liūdnos.

Nors mažylei buvo paskirtas intensyvus chemoterapijos gydymas, tėvai buvo perspėti branginti kiekvieną dieną, nes šansų išgyventi mažoji Gianna turėjo mažai. Šeimai neliko nieko kito – tik kliautis Dievu. Labai religinga šeima meldėsi dėl mažylės pasveikimo kasdien, o kas savaitę prie jų pamaldų prisijungdavo ir daug jų šeimos draugų bei giminių.

Reklama

Po tokių gydytojų prognozių, tėvai galėjo laukti tik stebuklo. Sužinoję, kad į jų miestą atvyksta Popiežius Pranciškus, Joey ir Kristen negalėjo atsisakyti galimybės pamatyti Šventąjį Tėvą. Pora turėjo draugų, kurie dirba specialiosioms tarnyboms, tad jie gavo unikalią galimybę atsidurti labai arti vietos, pro kurią popiežius turėjo važiuoti papamobiliu.

Reklama

Apsaugoje dirbęs jų draugas žinojo, kaip savo tikintiems draugams šis unikalus susitikimas padėtų bent išlaikyti stiprią dvasią ir toliau melstis dėl mažylės sveikatos. Pravažiuojantis Popiežius Pranciškus didžiulės minios buvo pasitiktas džiaugsmingais šūksniais, tačiau įvyko tai, apie ką pora negalėjo nė pasvajoti.

Popiežius sustabdė automobilį ir Gianna vieno iš apsauginių buvo atnešta jam artyn palaiminimui. Šventasis Tėvas pabučiavo mažylės galvą, net nežinodamas, kad Gianna kovoja dėl savo gyvybės. Palaiminęs ją kryžiaus ženklu popiežius nuvažiavo toliau, palikęs Joey be žado ir su didžiausia šypsena.

Reklama

Po šio susitikimo pora dar ilgą laiką negalėjo atsikvošėti, tačiau to, ką pamatė medikai ir tėvai atlikę mergaitei MRT tyrimus, nenumatė niekas. Po susitikimo su popiežiumi praėjo du mėnesiai, kurių metu Gianna buvo atlikti dar du chemoterapijos ciklai. Visi nustebo pamatę, kad jos auglio beveik nebeliko.

Reklama

Ilgą laiką mergaitės organizmas nereagavo į gydymą, tačiau niekada neprarasta viltis leido jiems pagaliau pasiekti rezultatų. Galiausiai mergaitė visiškai pasveiko ir nepaisant gydytojų abejonių, ji pradėjo ir ropoti, ir kalbėti, ir gyventi kaip normalus vaikas. Nors mergaitės išvaizdoje liko auglio sukeltų pasekmių, visas košmaras buvo jau praeityje.

Praėjus keletui metų visa šeima apsilankė toje ligoninėje, kuri sudėjo visas pastangas į mergaitės išgijimą. Nors Joey ir Kristen be abejonės pripažįsta, kad pagrindinis nuopelnas dėl jų dukros sveikatos yra gydytojų, kurie sudėjo visas jėgas ir resursus dėl mažosios Gianna.

Tačiau šeima neatmeta galimybės, kad susitikimas su Šventuoju Tėvu prisidėjo prie jų stebuklo. Jų šeimos istorija su gera pabaiga bent jau paliudija, kad tikėjimas ir viltis niekada neturi užgesti. 

Reklama