Skip to main content

Tėvas sužinojo, kad jo dukra mokykloje tyčiojasi iš kitų vaikų. Tai, kaip jis pasielgė nubausdamas ją, buvo visiškai netikėta

Dauguma tėvų susiduria su ta pačia problema – kaip užauginti tokius vaikus, kurie suprastų, kad skriausti kitą fiziškai ar psichologiškai yra nevalia. Nors nuo mažumės galime stengtis išauklėti vaikus tinkamai, mokykloje jie patiria ir kitų bendraamžių įtaką, kuri dažnai būna labai neigiama.

Reklama

Randy Smalls labai nusivylė vieną dieną sužinojęs, kad jo dukra Re’Onna mokykloje užgaulioja ir šaiposi iš kitos mergaitės. Jį ypatingai užgavo ši problema todėl, kad jis pats vaikystė patyrė psichologinę prievartą mokykloje Jis prisiminė, kaip skaudžiai gali jauną žmogų sužeisti žodis.

Randy žinojo, kad jis turi labai aiškiai pademonstruoti savo dukrai, kaip jis yra prieš patyčias ir kaip jis neleis jai taip elgtis. Re’Onna buvo pažadėtas savaitgalis su apsipirkimu parduotuvėse už gerą elgesį ir gerus pažymius.

Reklama

Tačiau dabar vyrui atrodė, kad jos elgesio auka yra žymiai vertesnė tokio apdovanojimo. Jis nusprendė į parduotuves keliauti su Ryan Reese, mergaite, iš kurios tyčiojosi jo dukra su draugais.  Paaiškėjo, kad Ryan tokio lepinimo labai reikėjo, nes jos emocinė būklė buvo labai sunki ne tik dėl patiriamų patyčių.

Reklama

Mergaitės per trumpą laiką neteko tėvo, tetos ir močiutės, todėl jai labai sunkiai sekėsi susitvarkyti su gedulu ir patirta trauma. Mergaitės mama, sužinojusi apie mokykloje patiriamus sunkumus, iš karto nutarė susisiekti su skriaudikės tėvais ir paprašyti pasikalbėti su dukra tam, kad jos elgesys nepasikartotų.

Randy žinojo, kad savo dukrai pamokyti reikia kur kas daugiau, nei tik pokalbio. Jis veiksmais parodė, kaip reikia gerbti kitus žmones ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Kita dalis Re’Onna bausmės buvo tai, kad ji privalėjo būti kartu parduotuvėse, tačiau jai nebuvo galima nieko nusipirkti. Taip vyras norėjo, kad mergaitės susipažintų artimiau ir galbūt rastų tarpusavyje daugiau panašumų, nei skirtumų.

Reklama

Atsakingo tėvo poelgio istorija netrukus išplito internete ir visi buvo pakviesti net į pokalbių laidą. Re’Onna pasidalino savo pamokos išvadomis – ji suprato, kokių privilegijų ji turi savo gyvenime ir kaip neteisinga yra tyčiotis iš kito žmogaus. Ji nežinojo, kokį didelį poveikį ji daro savo žodžiais niekuo dėtai ir sunkumus ir taip patiriančiai bendraamžei.

Reklama

Įsimintiniausia laidos dalis buvo baigiamasis Randy žodis. Vyras pasidalino savo išmintimi, kurios jis pasisėmė dar labiau šio įvykio metu. Jis pabrėžė, kad tai yra visų tėvų atsakomybė žinoti, kaip su kitais elgiasi jų vaikai. Tėvams svarbu išlikti tėvais, kurie sugeba parodyti savo vaikams kas yra gerai ir kas yra blogai.

Reklama