Skip to main content

Vaikinas suplanavo romantiškas piršlybas savo mylimajai, tačiau merginos tėvas lemtingą dieną nusprendė įsikišti ir pareiškė savo nuomonę

Dauguma merginų svajoja apie romantiškas piršlybas. Be abejonės, kiekvieno žmogaus supratimas apie romantiką yra skirtingas. Tačiau kai žmogus pasiryžta pasiūlyti savo ranką ir širdį savo antrajai pusei, jis turėtų jau žinoti, koks piršlybų būdas paliks neišdildomą įspūdį. Vaikinas Levi Bliss su savo mergina Allison susipažino koledže.

Reklama

Nuo pat pirmų dienų pora buvo neišskiriama, tad mažai ką nustebino, kai Levi pradėjo ruoštis piršlyboms. Jis panoro padaryti ką nors ypatingo savo merginai ir kartu su savo bei jo šeimos nariais ruošė Allison siurprizą. Levi žinojo, kad būsimasis uošvis turi unikalų humoro jausmą, tačiau to, ką iškrės vyras niekas nesitikėjo.

Lemtingą rytą Allison manė, kad su visa šeima važiuoja pusryčių į kavinę. Tačiau automobiliai sustojo poros mėgstamiausiame gamtos kampelyje – tipinėje Nevados dykumoje su gražiais vaizdais. Toje vietoje kiti šeimos nariai jau buvo paruošę iš tolo matomą užrašą “Tekėk už manęs”.

Reklama

Vaikinas priklaupė ant vieno kelio, kaip priklauso, ištarė pačius gražiausius meilės žodžius ir pasipiršo. Allison buvo priblokšta tokio siurprizo, tačiau ji nė nedvėjojo atsakydama “taip”. Allison sesuo labai gražiai įamžino šią akimirką labai gražiose nuotraukose, kurios primins apie tą dieną visą jų likusį gyvenimą.

Reklama

 

Tačiau tėčio pokštas turbūt apie tą rytą primins labiau. Kai laiminga sužadėtinių pora kilo atgal į kalną pas laimingus šeimos narius, jie pamatė tėvą, kuris laikė ženklą su užrašu “Pasakyk NE”. Visi negalėjo sulaikyti ašarų iš juoko, kurį sukėlė toks tėvo juokelis.

Pats Levi dar akimirkai turėjo sustoti ir pagalvoti, ar būsimasis uošvis rimtai priešinasi jų sužadėtuvėms. Aišku, jis tik juokavo, tačiau sužadėtinių nuotrauka su tėvu ir jo ženklu tikrai nepraslydo pro akis internautams. Vos per dieną porelė tapo interneto sensacija, nes daug kam pasirodė labai juokingas tėvo juokelis porai.

Reklama

Daug kas svarstė, ką dar iškrės Allison tėvas per jų vestuves… Laimei, jis iš tikrųjų juokavo ir lemtingą vestuvių dieną laimingas atidavė savo dukrą į patikimas ir mylimas rankas. “Tas pokštas buvo tipinis mano tėčio juokelis. Aš myliu savo tėtį už jo trenktą humoro jausmą” – sakė būsimoji nuotaka.

Reklama

Levi ir Allison tikrai pasisekė, nes su tokiu tėčiu gyvenimas niekada nebus nuobodus.

Kadangi nuotrauka pasklido po internetą kaip virusas, pora davė net keletą interviu žiniasklaidai. Štai vienas iš jų (anglų kalba):

Reklama