Skip to main content

Vairuotojas įsiuto, kai į jo automobilį stovint kamštyje įsirėžė motociklas. Tačiau kai vyras išlipo ir pamatė, kas buvo ant kelio, jis pats atsiprašė

Mes visi galime pastoviai stengtis būti gerais žmonėmis kitiems, tačiau ištikus nelaimei emocijas suvaldyti būna tikrai sunku. Įsivaizduokite, kad stovite kamštyje judrioje gatvėje, laukiate, kol galėsite pajudėti iš vietos, o į jūsų automobilį staiga įsirėžia žioplas motociklininkas. Net mintis apie tai kelia iš karto neigiamas emocijas.

Reklama

Verslininkas Sayd Omar Morales Akmad iš karto įtūžo, vos pajutęs smūgį į jo stovintį vietoje automobilį. Atsisegęs saugos diržą vyras jau lipo iš automobilio tam, kad apšauktų avarijos kaltininką ir priverstų jį atsakyti už savo veiksmus. Sayd nepagailėjo piktų žodžių pakeltu tonu vyrui, kuris važiavo motociklu ir nesustabdęs rėžėsi ir apgadino jo automobilį.

Tačiau po poros sekundžių jis pamatė, kad vyro akyse kaupiasi ašaros ir jis tikrai atgailauja. Sayd akys nukrypo į grindinį, ant kurio buvo išsibėręs maišas ryžių. Pasirodo, vyras ant motociklo kaip tik keliavo namo pamaitinti savo šeimą.

Reklama

Visą ankstyvą rytą jis žvejojo, o už parduotas žuvis jis nupirko maišą ryžių, kuriuo jis turėjo išmaitinti šeimą bet keletą dienų. Sayd nebuvo beširdis ir iš karto pakeitė savo toną.  Jis taip pasijuto blogai dėl situacijos, kad net pats atsiprašė už rėkavimą. Verslininkas sau mintyse pripažino, kad gyvendamas vargingoje šalyje, jis nuo pat gimimo turėjo visai kitokį gyvenimą, nei dauguma.

Reklama

Vyras suprato, kad žvejys šiandien nepamaitins šeimos, o jei jis pareikalaus dar ir atlyginti žalą, žvejo šeima badaus ilgą laiką. Kol atvyko policija Sayd visiškai atlyžo ir nusprendė pasielgti labai pagirtinai. Jis paprašė pareigūnų nepateikti jokių kaltinimų žvejui. Negana to, jis davė jam pinigų kitam ryžių maišui nupirkti.

Aplink susibūrė daugybė smalsuolių, o kai kurių akyse sužibėjo ašaros. Sayd pademonstravo labai retai matomą žmogiškumą ir atjautą, nepaisant to, kad jis patyrė nuostolius ir turėjo pilną teisę prašyti atlyginti žalą. Šis vyras suprato, kad vienu savo veiksmu jis gali nuskriausti ne tik motociklininką, bet ir visą jo šeimą.

Reklama

Tai buvo paprastas jo sprendimas, nekainavęs verslininkui labai daug. Tačiau šis geras darbas ne tik išliks žvejo atmintyje ilgam, bet ir tapo pavyzdžiu tūkstančiams žmonių, kurie perskaitė jo istoriją ir nusprendė parodyti pagarbą.

Reklama