Skip to main content

Vairuotojas pastebėjo šalikelėje automobilius stabdančią vyresnio amžiaus moterį. Pavėžėjęs ją iki darbo vyras sugrįžo po pusdienio ir pasakė kai ką netikėto

Kadaise žmonės labai mėgo keliauti iš taško A į tašką B autostopu. Keliai buvo nusėjami žmonių, bandančių susistabdyti pakeleivingus automobilius. Tačiau su kiekvienais metais didėjančiu nusikaltimų skaičiumi, vairuotojai yra perspėjami nevežti nepažįstamų ir galimai pavojingų žmonių.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Kai kuriose šalyse stabdyti automobilius tokiu būdu tapo net nelegalu! Todėl vaikinas vardu Brandon McNamee vieną dieną nustebo pamatęs vyresnio amžiaus moterį, šalikelėje bandančią ką nors sustabdyti. Įprastai Brandon nesustoja padėti nepažįstamiesiems, tačiau lauke buvo -7 laipsniai šalčio. Taip pat moteris dėvėjo darbinę uniformą akivaizdžiai neatrodė, kaip žudikė ar maniakė.

Iš tikrųjų, vaikinas buvo teisus. Moteris vardu Kim skubėjo į darbą greito maisto restorane. Kim įprastai į darbą vairuoja pati, tačiau tą rytą jos automobilis sugedo ir ji pasirinko labai rizikingą būdą pasiekti savo darbovietę laiku. Moteris nenorėjo nei praleisti darbo dienos, nei vėluoti, nes ji ir taip jau gyvena vargingai.

Reklama

Ji prisipažino, kad dėl pinigų trūkumo ji net neįsivaizduoja, kaip pataisys savo automobilį ir kaip jai reikės važiuoti į darbą kitomis dienomis. Kim nuoširdžiai padėkojo Brandon, kuris ją saugiai nuvežė iki restorano ir džiaugėsi, kad tą dieną viskas pasibaigė laimingai. Tačiau Brandon visą dieną negalėjo pamiršti apie Kim, kurios jam labai pagailo.

Reklama

Jis parašė savo Facebook paskyroje apie tai, kas šiandien nutiko ir su kuo jis šiandien susipažino. Jis paklausė savo draugų ir pažįstamų, ar kas nors norėtų prisidėti ir pagelbėti moteriai finansiškai bent jau sutvarkyti savo automobilį ir į darbą važiuoti saugiai. Vaikinas nustebo, kai sulaukė labai didelio palaikymo ir keletos dešimčių žmonių nedidelių aukų.

Visi prisidėjo, kiek kas galėjo, tačiau net pačiam Brandon buvo nuostabu tai, kad per keletą valandų jie surinko per 500 dolerių! Dar tą pačią dieną vaikinas nuskubėjo pas Kim į jos darbovietę ir nustebino ją. Jis įteikė jai 100 dolerių vertės kuponą taksi paslaugoms tam laikui, kol ji pataisys savo automobilį. Kiti 200 dolerių buvo skirti automobilio remontui, o likę 200 jai bus juodai dienai, jeigu vėl ją ištiks kokia nelaimė.

Reklama

Kai Brandon pasidalino įteikimo video internete, net keletas mechanikų taip pat pasisiūlė pataisyti jos automobilį nemokamai. Kim iki ašarų buvo sujaudinta nepažįstamųjų gerumo ir negalėjo suprasti, kodėl dėl jos stengiasi nepažįstami žmonės.

Reklama

Nors Brandon ir norėtų atsakyti ką nors konkretaus – viskas remiasi tik į tai, kad pasaulyje tiesiog yra gerų žmonių, kurie nori padėti kitam žmogui bėdoje. Nors Brandon sulaukė kritikos dėl to, kad visą savo gražų poelgį filmavo ir paskui skelbė viešai, tai nekeičia fakto, kad jis padarė gerą darbą ir tikrai praskaidrino tos moters dieną. 

Reklama