Skip to main content

Vyras ir žmona susiruošė į prabangų restoraną, tačiau vakarienės metu jie juto, kad kažkas yra ne taip. Moterį apėmė šokas kai ji sužinojo, kas jai buvo patiekta

Naminis, šviežias maistas yra kiekvienų namų būtinybė. Tačiau būna taip smagu kartais atitrūkti nuo kasdienybės bei buities ir ištrūkti į kokį restoraną ir pavalgyti ką nors kitokio, įdomesnio. Margaret apsidžiaugė, kai jos vyras David pasikvietė ją vieną vakarą pavakarieniauti prabangiame restorane, kuriame savo šedevrus turėjo patiekti vienas žymiausių Europos šefų – Michael Roux jaunesnysis.

Reklama

Garsus šefas yra žinomas visame pasaulyje dėl užsitarnautų savo talentu net dviejų Michelin žvaigždžių. Šio šefo vakarienės trokšta dažnas gurmanas. Londone esančiame “Le Gavroche” restorane šefas stebina savo svečius prabangiomis ir unikaliomis prancūzų virtuvės vakarienėmis.

Margaret nėra didelė gurmanė, tačiau ji tikrai nusimano maisto gamyboje – savo šeimai vis dėl to ji gamina jau keletą dešimtmečių. Tačiau apsilankius restorane moteris šiek tiek nusivylė, nes degustacinis meniu buvo pakankamai paprastas.

Reklama

Nuo įspūdžio nepalikusios vakarienės praėjus keletui savaičių Margaret vyras ją nusivedė į renginį, kurį vedė garsus britų komikas Michael McIntyre. Kalėdinis renginys buvo kupinas gerų emocijų, juoko ir įspūdžių. Tačiau Margaret net neįsivaizdavo, kad netrukus taps šio šou žvaigžde.

Reklama

Su publika bendravęs Michael kalbino mamas ir močiutes klausdamas apie jų pasiruošimus šventiniam laikotarpiui. Prie Margaret priėjęs komikas tiesiog klausinėjo apie tai, ką ji mėgsta gaminti Kalėdoms. Pokalbiui įsirutuliojus, vedėjas paklausė, iš kokio miesto ji yra. Iš Jorko miesto kilusi moteris nustebo, kai ekrane išvydo savo namų nuotrauką.

Štai tada komikas paaiškino tai, kokį pokštą jai iškrėtė jos šeima. Staiga ant ekrano buvo paleistas video įrašas, kuris sukėlė tikrą šoką nieko neįtariančiai moteriai. Įrašė buvo matyti, kaip garsus komikas tiesiog įėjo į jos namus, tada į jos virtuvę ir patraukė tiesiai prie jos šaldiklių.

Reklama

Daug namie gaminanti moteris nevengia likučius užšaldyti ateities vakarienėms, todėl Michael patraukė tiesiai link jos šaldiklių. Jų moteris turėjo net du! Šou vedėjas netrukus pradėjo krauti iš šaldiklio Margaret užšaldytą maistą ir jį paprasčiausiai pavogė.

Reklama

Štai tada paaiškėjo didysis pokštas. Margaret garsiame restorane valgė savo pagamintą, pašildytą maistą! Tai paaiškino jai keistą nusivylimo maistu jausmą, kurį patyrė moteris restorane prieš porą savaičių. Komikas kartu su garsiu šefu tiesiog pašildė ir paserviravo jos pačios gamintą maistą.

Juokingiausia buvo tai, kokius komentarus sakė apie restorane jai paruoštus patiekalus sakė moteris. Pirmiausia jai buvo patiekta paprasčiausia jos virta daržovių sriuba. Šefas ją tiesiog suplakė plakikliu tam, kad ji būtų puresnė ir papuošė keliais lašais grietinėlės.

Gudriai meniu užmaskavęs šefas Michael tiesiog pervadino visus patiekalus įmantriais prancūziškais žodžiais. Vėliau jai buvo patiektas žuvies pyragas, kuris taip pat nepaliko jai didelio įspūdžio. Po to sekusią vištieną ji pavadino beveik nevalgoma!

Vakarienės triumfu buvo Margaret ilgai ir lėtai gaminti jaučio žandai, kuriuos pagyrė net pats žymusis šefas. Margaret šoką pakeitė bent lašelis pasididžiavimo, kad jos kulinarinius sugebėjimus įvertino tikra garsenybė. Galiausiai pasibaigus neįspūdingai degustacinei vakarienei su pora pasilabinti išėjo ir pats šefas.

Margaret buvo nepaprastai maloni, nors ji prisipažino, kad su vienu iš patiekalų jis tikrai “prašovė”. Moteris nepasikuklino suteikti garsiam šefui kritikos, tačiau ji nė nenumanė, kad tai jos pačios gaminti patiekalai. Kai visa salė prisijuokė iki ašarų, su Margaret vėl susitikti panoro Michelin žvaigždutėmis apdovanotas šefas, kuris padėkojo jai už jos kantrybę.

Nors su moterimi buvo neblogai pajuokauta, šefas ir šou kūrėjai suteikė kitą galimybę vėl apsilankyti garsaus kulinaro restorane. Jis pažadėjo, kad šį kartą gamins jis!

Siūlome pažiūrėti šou vaizdo įrašą, kuriame galima pamatyti visą “gurmanišką” vakarienės įrašą ir Margaret reakcijas:

Reklama