Skip to main content

Vyras neatsiklausęs žmonos iš bendro jų kelionės biudžeto išsigrynino 800 dolerių. Tai, kaip į tai sureagavo žmona įrodė, kad jie – tobula pora

Laimingi santuokoje yra tie, kas tikrai pažįsta savo partnerį ir žino visas jo charakterio detales. Jei du žmonės sujungti santuokos saitais turi vienodas vertybes ir vienodą požiūrį į gyvenimą ir pasaulį – tai prilygsta laimingam loterijos bilietui. Tačiau net ir pačiuose idealiausiuose santykiuose būna unikalių situacijų, kai nežinai, ar dėl tavo veiksmų partneris supyks, ar palaikys.

Reklama

James dirbo vidurinės mokyklos mokytoju. Kasdien jis pastebėdavo, kad vienas iš jo mokinių dėvi tuos pačius drabužius. Jis įtarė, kad jaunuolis gali turėti sunkumų, tačiau ilgą laiką nenorėjo lįsti į jo asmeninę erdvę. Tačiau kai atėjo žiema ir už lango vis didėjo šaltukas, James nebegalėjo ramiai žiūrėti į situaciją ir paprašė paauglį likti po pamokos pokalbiui.

Mokytojas sužinojo, kokioje blogoje situacijoje yra vaikinas. Tai, ką James nutarė padaryti tą pačią sekundę, jis vėliau pabandė paaiškinti žmonai SMS žinutėmis. Jis žinojo, kad jo žmona pasielgtų lygiai taip pat, kaip jis toje situacijoje. Tačiau žinutėse vis vien jis negalėjo nuslėpti šiek tiek nerimo dėl jos reakcijos. Vis dėlto jis be jos palaiminimo išsigrynino 800 dolerių iš jų bendros sąskaitos, o tokie dalykai gali greitai sukelti konfliktus ir nepasitikėjimą vienas kitu porose.

Reklama

Brangioji, turiu tau papasakoti pačią nuoširdžiausią istoriją. Žinau, kad ant manęs nesupyksi, nes tu esi nuostabiausia mano sielos draugė ir viena tokia iš milijono. “ – parašė žmonai James.

Tą akimirką perskaičiusi žinutę Kelsey su nerimu laukė vyro pasakojimo apie tai, kas nutiko. Jis papasakojo apie tą mokinį, kuris visada dėvėjo tuos pačius drabužius. Jis atskleidė žmonai, ką jis sužinojo apie jo situaciją ir apie savo ketinimus padėti.

Reklama

“Trumpai tariant, paauglys gyvena su savo seneliu, kuris gauna labai mažą pensiją. Vaikinas po pamokų uždarbiauja greito maisto restorane, tačiau net ir tai vos padeda jiems padengti nuomos, komunalinių sąskaitas ir nupirkti užtektinai maisto.”


“Aš iš mūsų kelionės biudžeto pasiėmiau 800 dolerių, tad vietoje 8 dienų mes galėsime pasimėgauti tik 6 dienomis. Atleisk, kad tavęs neperspėjau ir nepasitariau su tavimi. Aš tiesiog negalvojau apie nieką kitą, aš turėjau padėti” – žmonai aiškinosi vyras.

Reklama

Jis paaiškino jai, kad dabar jis yra to mokinio namuose ir laukia, kol jo senelis apsirengs ir jie visi kartu keliaus į parduotuves drabužių ir maisto. Laimei, Kelsey yra toks pats geraširdis žmogus, kaip ir jos vyras. Ji nesupyko dėl spontaniško vyro poelgio, o atvirkščiai, juo didžiavosi.

Reklama

Net nežinodama pilnos situacijos ji parodė iniciatyvą ir pasiūlė jam paklausti senelio ir anūko ar jie turi su kuo praleisti Kalėdas. Jei jie norėtų, jie gali prisijungti prie jų šeimos stalo. “Pas mus visada atsiras vietos prie stalo dar dviem žmonėms” – su džiaugsmu vyrui atrašė žmona.

Tą akimirką James suprato, kad vedė pačią geriausią moterį pasaulyje.

 

Reklama