Skip to main content

Vyras pralaimėjo kovą su liga ir mirė, tačiau jo laidotuvių metu visi prapliupo juokais, kai išgirdo jo balsą sklindant tiesiai iš kapo

Shay Bradley visą savo gyvenimą buvo kompanijos juokdarys. Vyras visada žinojo pačius juokingiausius juokelius ir krėsdavo daug išdaigų. Ryški karo veterano asmenybė ir humoro jausmas patiko visiems jį pažinojusiems.

Reklama

Mažai kas liko nustebęs, kad jis nusprendė savo laidotuvėse iškrėsti paskutinę išdaigą. Tai buvo toks pokštas, kuriam lygių tikrai nebuvo. Būtent dėl savo unikalumo šis įvykis sulaukė didžiulio dėmesio tiek žiniasklaidoje, tiek internete.

Shay gyveno laimingą ir sveiką gyvenimą, kol jo neužklupo vėžys. Po trijų metų sunkios kovos su liga, vyras mirė. Tačiau su savimi jis nusinešė paslaptį, kurią patikėjo tik sūnui. Metai iki vyro mirties, jis paprašė sūnaus vykdyti paskutinę išdaigą jo laidotuvių metu.

Reklama

Jie įrašė balso įrašą, kurį planavo paleisti tada, kai jo karstas jau bus duobėje. Tokia idėja nuo pat pradžių atrodė beprotiškai ir peržengianti ribas, tačiau tai buvo paskutinis vyro noras. Kai prie vyro kapo baigė melstis kunigas, pradėjo groti dūdmaišiai.

Reklama

Staiga muzika nutilo, nes iš kapo duobės pradėjo sklisti velionio balsas.

 “Alio! Aliooo!! Išleiskite mane! Kur aš esu?” – įraše kalbėjo Shay. – “Išleiskite mane! Čia labai tamsu!“ Buvo akivaizdu, kad visi vyro artimieji iš pradžių sutriko, tačiau vėliau įrašą lydėjo garsus juokas.

Tai buvo tipiškas Shay pokštas, kuriuo jis siekė išskaidyti liūdesį, tvyrantį ore. Įrašas baigėsi žodžiais “Labas, dar kartą labas. Aš tik paskambinau pasakyti sudie.”  Shay paskutinis noras buvo jo žmonos, su kuria jis pragyveno 43 metus, šypsena išeinant iš kapinių.

Reklama

Jis paprasčiausiai norėjo, kad liūdesys tą akimirką pasibaigtų ir visi jo artimieji grįžtų švęsti savo ir jo gyvenimo su šypsena veide. Tai buvo kiek ekscentriškas, bet nuostabus priminimas jo šeimai neliūdėti ir prisiminti tik geriausias ir smagiausias jų gyvenimo akimirkas, kurių buvo didžiausia begalybė. 

Video iš Shay laidotuvių:

 

Reklama