Skip to main content

Vyras stengėsi numesti svorio, tačiau jam niekaip nemažėjo pilvas. Po apsilankymo pas gydytojus paaiškėjo baisi tiesa

Kevin Daly nebuvo geležinės sveikatos žmogus, tačiau to, kas nutiks jo gyvenime, jis tikrai nesitikėjo. Vyras 2015 atsigulė po skalpeliu dėl savo širdies.

Reklama

Po operacijos jam buvo liepta numesti svorio, tad vyras pakeitė savo gyvenseną ir numetė 16 kilogramų. 90 kilogramų sveriantis vyras matė pokyčius visame kūne išskyrus pilvo srityje. Nors 63-ejų vyras ir kreipėsi į gydytojus dėl šios problemos, kone visi jam sakė, kad su amžiumi taip gali būti. Tačiau Kevin ir jo žmoną nepaliko nuojauta, kad kažkas yra negerai.

Jie kreipėsi į savo draudimo kompaniją dėl kompiuterinės tomografijos tyrimo, bet jis buvo atmestas dėl per mažo pagrindo. Kai Kevin buvo atlikta alternatyvi echoskopo procedūra, ji neatskleidė nieko, kas galėtų pasufleruoti, nuo ko kenčia vyras. Po to pagaliau jis gavo siuntimą kompiuterinei tomografijai, kuri pagaliau atskleidė, kodėl vyras negali atsikratyti “alaus pilvuko”.

Reklama

Pasirodo, Kevin pilvo srityje buvo milžiniškas auglys, preliminariai svėręs 5.5 kilogramo. Tačiau tik operacinėje chirurgai pamatė, kad jų laukia žymiai didesnė užduotis. Gydytojai pamatė, kaip plačiai auglys yra užaugęs ir net apsivyniojęs kai kuriuos organus.  Jiems užtruko net 4 valandas atsargiai išpjauti 13.6 kg dydžio piktybinį auglį.

Reklama

Vyrui buvo diagnozuota liposarkoma – jo pilve slėpėsi piktybinis riebalinio audinio navikas. Toks pacientas Lenox Hill ligoninėje buvo pirmas, nes gydytojai tokio dydžio naviko nebuvo matę. Labiausiai juos nustebino tai, kad iš savo vietų organus išstūmęs navikas nesutrikdė jų veiklos, todėl vyras beveik nejautė jokių simptomų.

Specialistų spėjimu, Kevin navikas augo bent 10-15 metų. Kevin po operacijos jaučiasi puikiai, tačiau jo patirtis jam neliko be pėdsako. Vyras agituoja kitus atkreipti dėmesį į pakitimus organizme ir niekada jų “nenurašyti”. Jo atveju dėl sveikatos numestas svoris atskleidė paslaptį, kurios jis nebūtų sužinojęs. Kas žino, kokiu metu jo auglys būtų jį nužudęs.

Reklama